0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
La Liga
Valencia CF
۰
۰
Real Madrid
inprogress
۲۳:۳۰
Rayo Vallecano
۱
۱
Cadiz
Finished
۱۸:۴۵
Sevilla FC
۳
۲
Real Sociedad
Finished
۱۶:۳۰
Getafe
۳
۳
Las Palmas
Finished
۲۱:۰۰
Italy
Serie A
SSD Monza 1912
۱
۴
AS Roma
Finished
۲۰:۳۰
Torino FC
۰
۰
AC Fiorentina
inprogress
۲۳:۱۵
Udinese Calcio
۱
۱
Salernitana
Finished
۱۷:۳۰
England
Premier League
Luton Town
۲
۳
Aston Villa
Finished
۲۱:۰۰
Tottenham Hotspur
۳
۱
Crystal Palace FC
Finished
۱۸:۳۰
Brentford
۲
۲
Chelsea
Finished
۱۸:۳۰
Nottingham Forest
۰
۱
Liverpool
Finished
۱۸:۳۰
Newcastle United FC
۳
۰
Wolverhampton Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Fulham
۳
۰
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۸:۳۰
Everton
۱
۳
West Ham United
Finished
۱۸:۳۰
France
Ligue 1
Clermont
۰
۰
Olympique Marseille
inprogress
۲۳:۳۰
Stade de Reims
۰
۱
OSC Lille
Finished
۱۹:۳۰
England
Championship
Huddersfield Town
۱
۱
Leeds United
Finished
۱۶:۰۰
Bristol City FC
۰
۱
Cardiff City FC
Finished
۱۶:۰۰
Birmingham City FC
۳
۴
Southampton FC
Finished
۱۸:۳۰
Plymouth Argyle FC
۰
۲
Ipswich Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Millwall
۱
۰
Watford FC
Finished
۱۸:۳۰
Preston North End FC
۰
۰
Hull City AFC
Finished
۱۸:۳۰
Norwich City FC
۱
۰
Sunderland
Finished
۱۸:۳۰
Swansea City
۲
۱
Blackburn Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Rotherham United FC
۰
۱
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۸:۳۰
Leicester City
۱
۲
Queens Park Rangers FC
Finished
۱۸:۳۰
Stoke City FC
۲
۰
Middlesbrough FC
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Bundesliga
VfL Wolfsburg
۲
۳
VfB Stuttgart
Finished
۲۱:۰۰
VfL Bochum
۱
۴
RB Leipzig
Finished
۱۸:۰۰
1. FC Union Berlin
۰
۲
Borussia Dortmund
Finished
۱۸:۰۰
SV Darmstadt 98
۰
۶
FC Augsburg
Finished
۱۸:۰۰
FC Heidenheim 1846
۱
۲
Eintracht Frankfurt
Finished
۱۸:۰۰
1. FSV Mainz 05
۱
۱
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۸:۰۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al Ahli Jeddah
۱
۱
Al Fateh
Finished
۲۰:۳۰
Al-Khaleej
۰
۰
Al Shabab Riyadh
Finished
۱۷:۳۰
Damac FC
۰
۲
Al-Ettifaq Dammam
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
First Division A
Oud-Heverlee Leuven
۰
۲
Union St.-Gilloise
Finished
۲۰:۴۵
Standard Liege
۰
۱
KAA Gent
inprogress
۲۳:۱۵
Cercle Brugge KSV
۲
۳
KV Mechelen
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
Eredivisie
Sparta Rotterdam
۰
۰
AZ Alkmaar
inprogress
۲۳:۳۰
SBV Vitesse
۲
۱
FC Twente
inprogress
۲۲:۳۰
Go Ahead Eagles
۱
۰
RKC Waalwijk
Finished
۲۱:۱۵
Turkey
Super Lig
Hatayspor
۰
۲
Fenerbahce SK
Finished
۱۹:۳۰
Ankaragucu
۱
۱
Istanbulspor AS
Finished
۱۴:۰۰
Caykur Rizespor
۳
۰
Kayserispor
Finished
۱۶:۳۰
Serbia
Super Liga
Partizan Belgrade
۳
۱
Zeleznicar Pancevo
Finished
۲۱:۰۰
FK TSC Backa Topola
۱
۳
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
Finished
۱۸:۳۰
FK Javor Ivanjica
۲
۲
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۱۶:۳۰
Russia
Premier League
CSKA Moscow
۱
۱
Gazovik Orenburg
Finished
۱۴:۳۰
FK Krasnodar
۱
۱
FK Rubin Kazan
Finished
۱۷:۰۰
FK Akhmat Grozny
۱
۰
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۱۹:۳۰
FK Zenit St. Petersburg
۰
۰
FK Spartak Moscow
Finished
۲۰:۰۰
Japan
J League
Vissel Kobe
۰
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۰۷:۳۰
Kashima Antlers
۱
۱
Cerezo Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Gamba Osaka
۱
۰
Albirex Niigata
Finished
۰۹:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۱
۲
Shonan Bellmare
Finished
۰۸:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۰
۱
Machida Zelvia
Finished
۰۸:۳۰
FC Tokyo
۱
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۰۹:۳۰
Sagan Tosu
۴
۰
Consadole Sapporo
Finished
۰۸:۳۰
Switzerland
Super League
FC Basel
۰
۱
Lausanne-Sports
inprogress
۲۳:۰۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۱
۱
Grasshopper Club Zurich
Finished
۲۰:۳۰
Servette Geneve FC
۲
۰
FC St. Gallen
Finished
۲۰:۳۰
Ukraine
Premier League
Dynamo Kiev
۱
۰
FC Chornomorets Odessa
Finished
۱۷:۰۰
FC Vorskla Poltava
۲
۱
Veres Rivne
Finished
۱۷:۰۰
FC Minaj
۲
۰
Metallist 1925 Kharkiv
Finished
۱۴:۳۰
Kolos Kovalivka
۰
۱
FC Rukh Lviv
Finished
۱۹:۳۰
Croatia
HNL
HNK Hajduk Split
۱
۰
NK Istra 1961 Pula
Finished
۱۹:۴۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
۲
۳
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۷:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Incheon United FC
۰
۱
Suwon City
Finished
۱۱:۰۰
Gangwon FC
۱
۱
Jeju United
Finished
۱۱:۰۰
Gwangju FC
۲
۰
FC Seoul
Finished
۰۸:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Estoril Praia
۱
۳
Vitoria Guimaraes
Finished
۲۱:۳۰
Moreirense
۰
۰
Rio Ave
Finished
۱۹:۰۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Sporting Cristal Lima
۱
۰
Atletico Grau
inprogress
۲۱:۴۵
Universitario de Deportes
۲
۰
Sport Huancayo
Finished
۰۵:۰۰
Jordan
Jordan League
Al Hussein
۱
۰
Al Salt
Finished
۲۰:۰۰
Moghayer Al Sarhan
۱
۰
Ma'an
Finished
۱۷:۳۰
AL Ahli
۱
۲
Al Aqaba
Finished
۱۷:۳۰
Germany
2. Bundesliga
Karlsruher SC
۱
۰
SpVgg Greuther Furth
inprogress
۲۳:۰۰
Hannover 96
۲
۲
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۵:۳۰
FC Nurnberg
۲
۱
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۵:۳۰
FC Hansa Rostock
۰
۳
FC Kaiserslautern
Finished
۱۵:۳۰
England
Super League Women
Manchester City (W)
۲
۱
Everton (W)
Finished
۱۵:۳۰
Spain
LaLiga 2
Burgos CF
۰
۰
FC Cartagena
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Real Oviedo
۳
۲
Levante
Finished
۲۱:۰۰
Eldense
۲
۰
Villarreal CF B
Finished
۱۶:۳۰
RCD Espanyol
۰
۰
SD Huesca
Finished
۱۸:۴۵
Racing de Ferrol
۲
۲
Racing Santander
Finished
۱۸:۴۵
Mexico
LIGA MX
Mazatlan FC
۲
۱
Necaxa
Finished
۰۶:۳۰
San Luis
۴
۰
Puebla
Finished
۰۴:۳۰
Gallos Blancos Queretaro
۰
۱
Santos Laguna Mexico
Finished
۰۴:۳۰
Czech Republic
1. Liga
Pardubice
۲
۳
FC Viktoria Plzen
Finished
۲۰:۳۰
FK Mlada Boleslav
۳
۱
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۷:۳۰
MFK Karvina
۱
۳
FC Slovacko
Finished
۱۷:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۱
۱
FC Hradec Kralove
Finished
۱۷:۳۰
SK Sigma Olomouc
۲
۲
Bohemians 1905
Finished
۱۷:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Maccabi Tel-Aviv
۴
۰
Maccabi Petach Tikva
Finished
۲۱:۰۰
Maccabi Netanya
۱
۲
Hapoel Haifa
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۱
۱
FC Ashdod
Finished
۲۰:۰۰
Hapoel Katamon Jerusalem
۱
۰
Maccabi Bnei Raina
Finished
۲۰:۰۰
World
Friendly Club Matches
Auckland City
۲
۰
Manurewa AFC
Finished
۰۱:۳۰
Bayswater City
۲
۱
Kingsway Olympic
Finished
۱۴:۳۰
South Hobart U21
۳
۰
Clarence Zebras U21
Finished
۰۲:۳۰
Fremantle City FC (W)
۱
۱
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۲:۳۰
South Hobart
۶
۲
Clarence Zebras
Finished
۰۷:۰۰
Hougang United FC
۰
۳
Tampines Rovers FC
Finished
۱۳:۳۰
Molde FK
۱
۱
Rosenborg BK
Finished
۱۹:۰۰
Frederikssund IK
۴
۰
Vanlose
Finished
۱۳:۳۰
Odds Ballklubb
۰
۳
KFUM Oslo
Finished
۱۵:۳۰
Lillestrom SK
۰
۰
Mjondalen IF
Finished
۱۶:۳۰
Perth RedStar FC
۳
۲
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۲:۳۰
Zbrojovka Brno B
۰
۰
TJ Tatran Bohunice
Finished
۱۲:۳۰
FC Lida
۱
۲
FC Smorgon
Finished
۱۲:۳۰
FC Stockholm Internazionale
۱
۲
Taby FK
Finished
۱۴:۰۰
Perth SC (W)
۳
۰
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
FK Slutsk
۱
۰
Slavia Mozyr
Finished
۱۴:۳۰
Strommen IF
۲
۴
Oern-Horten
Finished
۱۵:۳۰
Lunds BK
۱
۱
Falkenbergs FF
Finished
۱۵:۳۰
Sarpsborg 08
۱
۴
Moss
Finished
۱۶:۳۰
Tromso IL
۰
۳
Kristiansund BK
Finished
۱۸:۳۰
Bryne FK
۲
۲
Kongsvinger IL
Finished
۱۸:۳۰
Nordstrand
۰
۱
Grorud
Finished
۱۸:۳۰
China
Super League
Chengdu Rongcheng FC
۲
۰
Qingdao Hainiu
Finished
۱۵:۰۵
Cangzhou Mighty Lions FC
۰
۲
Beijing Guoan FC
Finished
۱۱:۰۰
Tianjin Jinmen Tigers
۱
۱
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۰۰
Mexico
Liga TDP
CD Cuervos Blancos
۲
۱
Aztecas AMF
Finished
۰۱:۰۰
CH Futbol Club
۱
۳
Club Union FC
Finished
۰۰:۳۰
Cordobes FC
۲
۰
Guerreros DD
Finished
۰۱:۳۰
Faraones Texcoco
۲
۱
Club Atletico Toltecas FC
Finished
۰۴:۳۰
Toluca II
۸
۰
CD Saraguatos de Palenque
Finished
۰۰:۳۰
Bombarderos de Tecamac FC
۱
۰
CS Atletico Tulancingo
Finished
۲۰:۳۰
Paraguay
Primera Division
Guarani Asuncion
۱
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۰۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Platense
۰
۰
Racing Club
Finished
۰۳:۴۵
Tigre
۱
۰
Central Cordoba De Santiago
Finished
۰۱:۳۰
Banfield
۲
۰
Deportivo Riestra
Finished
۰۳:۴۵
Sarmiento
۰
۰
Union Santa Fe
inprogress
۲۳:۳۰
Italy
Serie C, Group B
AC Perugia
۰
۰
Recanatese
inprogress
۲۳:۱۵
Juventus U23
۲
۲
Gubbio
Finished
۱۸:۴۵
ASD Torres
۴
۱
Pescara
Finished
۱۶:۳۰
Unione Sportiva Fermana
۲
۲
Olbia Calcio
Finished
۱۸:۴۵
Vis Pesaro 1898
۰
۱
US Pontedera 1912
Finished
۱۸:۴۵
AC Arezzo
۳
۰
AC Ancona
Finished
۲۱:۰۰
Panama
Liga Prom
UMECIT Reserves
۳
۰
Alianza Panama Reserves
Finished
۰۰:۳۰
CD Universitario Reserves
۰
۲
Costa Del Este
Finished
۰۰:۰۰
Udelas FC
۳
۱
Herrera Reserves
Finished
۰۳:۳۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al Wahda Abu Dhabi
۳
۲
Al Jazira
Finished
۱۹:۴۵
Al-Nasr
۱
۰
Baniyas FC
Finished
۱۷:۰۵
Spain
Regional League
CF Juventud Laguna
۳
۲
Atletico San Juan de Tenerife
Finished
۰۰:۳۰
Australia
A-League
Western United
۱
۰
Perth Glory
Finished
۰۹:۳۰
Newcastle United Jets
۰
۱
Central Coast Mariners
Finished
۱۰:۳۰
Western Sydney Wanderers
۱
۴
Sydney FC
Finished
۱۲:۱۵
Colombia
Primera A
Deportivo Cali
۰
۱
Once Caldas
Finished
۰۴:۵۰
Envigado
۲
۲
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Boyaca Chico
۱
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۲:۴۰
Switzerland
Challenge League
FC Thun
۳
۱
FC Baden
Finished
۲۰:۳۰
Poland
Ekstraklasa
KP Legia Warszawa
۱
۰
Pogon Szczecin
inprogress
۲۲:۳۰
Slask Wroclaw
۲
۱
Widzew Lodz
Finished
۲۰:۰۰
KS Gornik Zabrze
۲
۱
Jagiellonia Bialystok SSA
Finished
۱۷:۳۰
France
Ligue 2
EA Guingamp
۰
۰
ES Troyes AC
Finished
۲۱:۳۰
Annecy FC
۰
۰
US Quevilly-Rouen Métropole
Finished
۲۱:۳۰
SC Bastia
۱
۰
Grenoble Foot 38
Finished
۲۱:۳۰
Stade Laval
۱
۱
SC Amiens
Finished
۲۱:۳۰
A.J. Auxerre
۰
۰
Valenciennes FC
Finished
۲۱:۳۰
Rodez Aveyron
۲
۲
FC Girondins de Bordeaux
Finished
۲۱:۳۰
Paris FC
۰
۰
AS St. Etienne
Finished
۱۷:۳۰
Pau FC
۲
۳
Stade Caen
Finished
۲۱:۳۰
Dunkerque
۲
۲
US Concarneau
Finished
۲۱:۳۰
Uruguay
Primera Division
Miramar Misiones
۱
۲
Cerro Largo FC
Finished
۰۲:۰۰
Club Atletico River Plate
۰
۰
Danubio
inprogress
۲۳:۳۰
Racing Club de Montevideo
۱
۲
Defensor Sporting
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
Premiership
Glasgow Rangers FC
۱
۲
Motherwell
Finished
۱۸:۳۰
St. Johnstone
۱
۱
FC Livingston
Finished
۱۸:۳۰
Hibernian FC
۲
۰
Ross County
Finished
۱۸:۳۰
Dundee FC
۲
۲
Kilmarnock
Finished
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۲
۱
Aberdeen FC
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
America de Cali (W)
۱
۰
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۲:۰۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۳
۱
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Kristianstads DFF (W)
۴
۰
KIF Orebro (W)
Finished
۱۶:۳۰
Valerenga (W)
۱
۰
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۹:۰۰
Africa
CAF Champions League Group A
Pyramids FC
۲
۲
FC Nouadhibou
Finished
۱۶:۳۰
Mamelodi Sundowns FC
۱
۰
TP Mazembe Englebert
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Carioca 1
Flamengo RJ
۲
۰
Madureira Rio Janeiro
inprogress
۲۲:۳۰
Audax Rio RJ
۰
۱
Sampaio Correa RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Japan
J2 League
Shimizu S-pulse
۲
۰
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۴
۰
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
Mito HollyHock
۱
۲
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۲
۱
Tokushima Vortis
Finished
۰۹:۳۵
Oita Trinita
۰
۰
Yokohama FC
Finished
۰۸:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۲
Vegalta Sendai
Finished
۰۷:۳۰
Africa
CAF Champions League Group C
Atletico Petroleos de Luanda
۱
۰
Etoile Sportive Sahel
inprogress
۲۲:۳۰
Esperance Tunis
۱
۰
Al-Hilal Omdurman
inprogress
۲۲:۳۰
United States
MLS
Minnesota United
۰
۰
Columbus Crew
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
A-League Women
Brisbane Roar FC (W)
۲
۰
Melbourne City FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Western Sydney Wanderers FC (W)
۰
۲
Sydney FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
India
Indian Super League
Punjab FC
۲
۳
Mumbai City FC
Finished
۱۵:۰۰
Bengaluru FC
۱
۰
Kerala Blasters FC
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie C, Group C
Benevento
۰
۰
Foggia
inprogress
۲۳:۱۵
Crotone
۱
۰
Giugliano
inprogress
۲۳:۱۵
Brindisi
۱
۳
Messina
Finished
۲۱:۰۰
ASD Sorrento 1945
۰
۰
Potenza Calcio
inprogress
۲۳:۱۵
Chile
Primera Division
Cobreloa Calama
۲
۱
Cobresal Salvador
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Pernambucano 1
Nautico Capibaribe
۲
۰
Afogados da Ingazeira
Finished
۰۲:۳۰
Santa Cruz FC
۰
۰
Central SC
inprogress
۲۳:۰۰
Italy
Serie B
Ternana
۱
۳
AC Parma
Finished
۱۶:۳۰
FC Sudtirol Bolzano
۱
۰
Calcio Lecco
Finished
۱۶:۳۰
Brescia
۴
۲
Palermo
Finished
۱۶:۳۰
Ecuador
Serie A
Delfin
۰
۱
Independiente Del Valle
Finished
۰۳:۳۰
Mushuc Runa
۲
۱
Libertad FC
Finished
۲۱:۳۰
Morocco
Botola Pro
Ittihad Riadhi de Tanger
۱
۲
FAR Rabat
Finished
۲۰:۳۰
Renaissance Zemamra
۲
۰
HUSA Agadir
inprogress
۲۲:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura
Deportiva Carmelita
۰
۲
AD Sarchi
Finished
۰۰:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Monagas SC
۳
۲
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۲:۳۰
Universidad Central de Venezuela
۰
۲
Zamora FC
inprogress
۲۲:۳۰
Mexico
Liga de Expansion MX
Correcaminos
۱
۱
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۲:۳۰
Thailand
Thai League 1
Khon Kaen United
۰
۰
Port F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Sukhothai FC
۲
۱
Chiangrai United FC
Finished
۱۵:۰۰
Police Tero FC
۱
۱
Nakhon Pathom United
Finished
۱۶:۳۰
Lamphun Warrior FC
۲
۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Atalanta U19
۱
۵
Roma U19
Finished
۱۵:۳۰
Lazio U19
۲
۰
Frosinone U19
Finished
۱۳:۳۰
Cagliari U19
۱
۱
Sampdoria U19
Finished
۱۵:۳۰
Bologna U19
۲
۲
Hellas Verona U19
Finished
۱۷:۳۰
Kuwait
Premier League
Al-Nasr Kuwait
۲
۰
Al-Jahra
Finished
۱۷:۲۵
Al-Salmiyah
۰
۱
Al-Qadsiya
Finished
۲۰:۰۵
Gibraltar
National League
Glacis United FC
۱
۳
St. Josephs FC
inprogress
۲۲:۰۰
Mons Calpe SC
۲
۲
Lions Gibraltar
Finished
۱۹:۰۰
England
National League
Dorking Wanderers
۴
۱
Chesterfield
Finished
۱۶:۰۰
AFC Fylde
۴
۱
Maidenhead United
Finished
۱۸:۳۰
Ebbsfleet United FC
۲
۱
Rochdale
Finished
۱۸:۳۰
Eastleigh
۳
۳
Solihull Moors
Finished
۱۸:۳۰
Hartlepool United
۱
۲
Barnet
Finished
۱۸:۳۰
Bromley
۲
۰
Halifax Town
Finished
۱۸:۳۰
Oxford City FC
۱
۲
Aldershot Town FC
Finished
۱۸:۳۰
York City FC
۲
۳
Wealdstone FC
Finished
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
۱
۱
Southend United
Finished
۱۸:۳۰
Dagenham & Redbridge
۳
۱
Altrincham
Finished
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
۱
۱
Gateshead
Finished
۱۸:۳۰
France
National
Avranches
۰
۰
Red Star 93 Saint Ouen
Finished
۱۹:۳۰
LB Chateauroux
۱
۱
Orleans US 45
inprogress
۲۲:۰۰
Le Mans FC
۲
۰
GOAL FC
inprogress
۲۲:۰۰
FC Villefranche Beaujolais
۰
۱
Versailles 78
Finished
۱۹:۳۰
England
League Two
Wrexham
۴
۰
Accrington Stanley
Finished
۱۸:۳۰
Tranmere Rovers
۱
۰
Sutton United FC
Finished
۱۸:۳۰
Bradford City
۰
۰
Notts County
Cancelled
۱۸:۳۰
Walsall FC
۳
۱
Doncaster Rovers
Finished
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۱
۰
Milton Keynes Dons FC
Finished
۱۶:۰۰
Crewe Alexandra
۲
۳
Morecambe FC
Finished
۱۸:۳۰
Newport County FC
۰
۱
Mansfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Swindon Town
۱
۱
Harrogate Town
Finished
۱۸:۳۰
Crawley Town
-
-
Barrow FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Salford City
۰
۲
Gillingham
Finished
۱۸:۳۰
Colchester United
۰
۰
Stockport
Cancelled
۱۸:۳۰
Grimsby Town
۱
۰
Forest Green Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Turkey
2. Lig - Red Group
Duzcespor
۰
۰
Fethiyespor
Finished
۱۴:۳۰
Iskenderun
۰
۱
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Sariyer GK
۰
۰
Inegolspor
Finished
۱۴:۳۰
Amedspor SK
۴
۱
Karaman
Finished
۱۴:۳۰
Derince Belediyespor
۳
۰
Isparta 32 Spor
Finished
۱۴:۳۰
68 Yeni Aksaray Belediyspor
۰
۱
24 Erzincanspor
Finished
۱۴:۳۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
۲
۰
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Denizlispor
۱
۲
Kastamonuspor
Finished
۱۴:۳۰
Utas Usakspor
۰
۲
Arnavutkoy
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Amapaense
Sao Paulo AP
۱
۲
Oratório Recreativo Clube
Finished
۰۲:۳۰
Ypiranga AP
۰
۰
Trem AP
inprogress
۲۲:۳۰
Romania
Liga IV
CSO Teleajenul Valeni de Munte
۱
۱
AFC Banesti Urleta
Finished
۱۲:۳۰
ACB Ineu II
۱
۲
CS Soimii Simand
Finished
۱۲:۳۰
ACS Dinamic Kids Videle
۲
۰
CS ASC Seaca
Finished
۱۴:۰۰
Juniorul 2014
۰
۳
Stiinta Bucuresti
Finished
۱۶:۳۰
National Sebis
۰
۰
Frontiera Curtici
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۳
۲
Souths United
Finished
۰۹:۳۰
North Lakes United
۴
۱
Bayside United
Finished
۱۱:۳۰
Grange Thistle SC
۲
۱
Ipswich Knights
Finished
۱۲:۳۰
Scotland
League One
FC Edinburgh
۰
۲
Cove Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Montrose
۴
۳
Alloa Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Queen of the South
۲
۲
Stirling Albion
Finished
۱۸:۳۰
Kelty Hearts
۰
۵
Hamilton Academicals FC
Finished
۱۸:۳۰
Falkirk FC
۱
۱
Annan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Algeria
Ligue 1
Paradou AC
۰
۰
US Biskra
Finished
۱۹:۳۰
JS Saoura
۲
۲
CS Constantine
Finished
۱۹:۳۰
ES Setif
۱
۰
MC Alger
Finished
۲۰:۳۰
ASO Chlef
۲
۱
MC El Bayadh
Finished
۱۹:۱۵
US Souf
۰
۰
ES Ben Aknoun
Abandoned
۱۸:۳۰
Belgium
Super League Women
KV Mechelen (W)
۰
۲
AA Gent (W)
Finished
۲۰:۳۰
Anderlecht (W)
۳
۲
Standard Liege (W)
Finished
۲۱:۳۰
Club Brugge (W)
۲
۲
Genk (W)
Finished
۱۶:۰۰
Italy
Serie C, Group A
Atalanta U23
۰
۰
Novara
Finished
۲۱:۰۰
Pro Vercelli
۱
۱
Mantova
Finished
۲۱:۰۰
Triestina Calcio
۲
۲
Legnago Salus
Finished
۲۱:۰۰
Romania
Liga I
FC Farul Constanta
۱
۱
CFR 1907 Cluj
Finished
۲۱:۳۰
FC UTA Arad
۳
۲
FC U Craiova 1948
Finished
۱۵:۳۰
AFC Hermannstadt
۴
۱
Otelul Galati
Finished
۱۸:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
The Strongest La Paz
۰
۰
Real Tomayapo
inprogress
۲۲:۳۰
Royal Pari
۱
۲
Blooming
Finished
۰۳:۳۰
Estonia
Meistriliiga
FC Levadia Tallinn
۶
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۶:۰۰
FC Kuressaare
۰
۶
JK Nomme Kalju
Finished
۱۴:۰۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Deportivo Armenio
۰
۰
Ferrocarril Midland
inprogress
۲۳:۳۰
Argentino Merlo
۰
۱
Deportivo Laferrere
inprogress
۲۳:۳۰
Argentino Quilmes
۰
۰
CA Fenix
inprogress
۲۳:۳۰
Colegiales
۰
۱
San Martin De Burzaco
inprogress
۲۳:۳۰
Flandria
۰
۰
Excursionistas
inprogress
۲۳:۳۰
Comunicaciones de Bueno Aires
۰
۰
CA Los Andes
inprogress
۲۳:۳۵
Sportivo Italiano
۰
۰
Deportivo Merlo
inprogress
۲۳:۳۰
Deportivo Liniers
۰
۰
Canuelas
inprogress
۲۳:۳۰
Villa San Carlos
۰
۰
Sacachispas
inprogress
۲۳:۳۰
Brazil
Maranhense
Maranhao MA
۱
۰
Pinheiro AC
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Tocantinense
Gurupi
۰
۰
Batalhao
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Cearense B
Maranguape
۱
۱
Itapipoca
inprogress
۲۲:۰۰
Pacatuba
۰
۰
CEFAT Tirol
inprogress
۲۲:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
FC Sion II
۱
۱
CS Chenois
Finished
۲۱:۴۵
Pully Football
۱
۵
FC Naters
Finished
۱۸:۳۰
Yverdon Sport FC II
۴
۰
FC Coffrane
Finished
۱۹:۳۰
Africa
CAF Champions League Group B
Simba SC
۶
۰
Jwaneng Galaxy FC
Finished
۱۹:۳۰
WAC Wydad Casablanca
۱
۰
Asec Mimosas
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
CA Trinidad
۰
۱
CA Union Villa Krause
Finished
۰۴:۰۰
Germany
Regionalliga North
1. FC Phoenix Luebeck
۱
۰
Spelle-Venhaus
Finished
۱۵:۳۰
Hannover 96 II
۲
۰
Hamburger SV II
Finished
۱۵:۳۰
Eimsbutteler TV
۰
۰
SV Meppen
Finished
۱۷:۳۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۳
۰
FC Kilia Kiel
Finished
۲۰:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۱
۳
Drochtersen / Assel
Finished
۱۶:۳۰
SSV Jeddeloh
۳
۱
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۸:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Dziugas Telsiai
۰
۰
FK Panevezys
Finished
۱۴:۳۰
Banga Gargzdai
۱
۱
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Liga Segunda
Uniao Leiria
۲
۳
CD Mafra
Finished
۱۴:۳۰
Feirense
۱
۲
Benfica Lisbon B
Finished
۱۷:۳۰
Vietnam
V-League
Lam Son Thanh Hoa
۱
۲
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۴:۳۰
Hai Phong
۱
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۵:۴۵
Indonesia
Liga 1
Persita Tangerang
۰
۱
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۱:۳۰
Persija Jakarta
۴
۱
Dewa United FC
Finished
۱۵:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 1
Alacranes De Durango
۲
۲
CF Orgullo Reynosa
Finished
۰۵:۳۰
Cimarrones de Sonora FC II
۳
۱
Coras Tepic
Finished
۰۴:۳۰
Leones Negros de la Universidad de Guadalajara II
۱
۰
Tecos
Finished
۲۰:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie B
Poza Rica
۱
۰
CF Pachuca 2
Finished
۰۲:۳۰
Chilangos FC
۱
۲
CD Ayense
Finished
۰۱:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Slavia Prague U19
۲
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۵:۱۵
FC Slovan Liberec U19
۲
۰
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۲:۳۰
Vysocina Jihlava U19
۲
۲
FC Pardubice U19
Finished
۱۳:۳۰
Dukla Praha U19
۱
۱
Sigma Olomouc U19
Finished
۱۴:۳۰
Ceske Budejovice U19
۱
۲
Fastav Zlin U19
Finished
۱۵:۳۰
Zbrojovka Brno U19
۵
۰
Karvina U19
Finished
۱۴:۳۰
Sparta Prague U19
۲
۱
Frydek-Mistek U19
Finished
۱۵:۳۰
Mlada Boleslav U19
۲
۱
FC Slovacko U19
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
First Amateur Division
ROC de Charleroi-Marchienne
۲
۰
Oud Heverlee Leuven II
inprogress
۲۲:۳۰
Hoogstraten VV
۱
۰
KSC Lokeren-Temse
inprogress
۲۲:۳۰
RAAL La Louviere
۱
۰
Royal Excelsior Virton
inprogress
۲۲:۳۰
KSK Heist
۰
۱
Royal Knokke FC
inprogress
۲۲:۳۰
KFC Dessel Sport
۸
۰
Cappellen FC
inprogress
۲۲:۰۰
South Africa
Premier League
Kaizer Chiefs
۰
۰
Moroka Swallows
Finished
۱۹:۱۵
Polokwane City FC
۰
۱
Orlando Pirates FC
Finished
۱۷:۰۰
Richards Bay FC
۱
۲
Royal AM
Finished
۲۱:۳۰
Senegal
Ligue 1
ASC Jaraaf
۰
۰
AS Dakar Sacre Coeur
Finished
۲۰:۰۰
Teungueth
۲
۱
US Ouakam
Finished
۲۰:۰۰
Switzerland
Super League Women
FC Luzern (W)
۷
۴
FC Rapperswil-Jona (W)
Finished
۲۱:۳۰
Grasshopper (W)
۱
۲
Servette Chenois (W)
Finished
۱۹:۳۰
BSC Young Boys Berna (W)
۶
۰
FC Rot-Schwarz Thun (W)
Finished
۲۰:۳۰
FC Basel (W)
۵
۰
FC Aarau (W)
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Gaucho 1
Gremio Porto Alegrense RS
۱
۱
Guarany de Bage
inprogress
۲۳:۰۰
Sao Luiz RS
۱
۰
Santa Cruz RS
inprogress
۲۳:۰۰
Ypiranga RS
۰
۰
Gremio Esportivo Brasil RS
inprogress
۲۳:۰۰
EC Novo Hamburgo
۰
۰
SER Caxias
inprogress
۲۳:۰۰
Avenida
۰
۰
Sao Jose EC
inprogress
۲۳:۰۰
EC Juventude
۰
۱
Internacional RS
inprogress
۲۳:۰۰
Brazil
Catarinense 1
Criciuma EC
۱
۰
Chapecoense SC
inprogress
۲۳:۰۰
Concordia AC
۰
۰
Avai
inprogress
۲۳:۰۰
Figueirense FC
۱
۰
EC Internacional SC
inprogress
۲۳:۰۰
Brusque
۲
۰
Marcilio Dias
inprogress
۲۳:۰۰
Barra FC
۱
۰
Hercilio Luz
inprogress
۲۳:۰۰
Nacao Esportes
۰
۲
Joinville EC
inprogress
۲۳:۰۰
Brazil
Mineiro 1
Atletico Mineiro
۲
۰
Ipatinga
inprogress
۲۳:۰۰
Athletic Club MG
۲
۰
Itabirito FC MG
inprogress
۲۳:۰۰
CA Patrocinense
۰
۰
Pouso Alegre
inprogress
۲۳:۰۰
Tombense MG
۰
۰
America Mineiro MG
inprogress
۲۳:۰۰
Democrata Gov Valadares
۱
۰
Villa Nova MG
inprogress
۲۳:۰۰
Cruzeiro MG
۱
۰
Uberlandia MG
inprogress
۲۳:۰۰
Malta
Premier League
Hamrun Spartans FC
۱
۱
Valletta FC
Finished
۱۶:۳۰
St Lucia F.C.
۱
۱
Sirens FC
Finished
۱۸:۴۵
Birkirkara FC
۱
۱
FC Balzan
Finished
۱۸:۴۵
Hibernians Paola FC
۰
۲
Naxxar Lions FC
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Amazonense
Unidos da Alvorada EC
۰
۰
Manaus FC
inprogress
۲۳:۳۰
England
League One
Portsmouth
۲
۱
Oxford United
Finished
۱۸:۳۰
Peterborough United
۲
۱
Exeter City FC
Finished
۱۸:۳۰
Cheltenham Town
۰
۰
Burton Albion
Finished
۱۸:۳۰
Northampton Town
۱
۱
Charlton Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
Carlisle United
۱
۳
Reading
Finished
۱۸:۳۰
Derby County
۳
۰
Port Vale
Finished
۱۸:۳۰
Bolton Wanderers
۲
۰
Cambridge United
Finished
۱۸:۳۰
Leyton Orient
۰
۱
Bristol Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Wycombe Wanderers
۲
۴
Barnsley FC
Finished
۱۸:۳۰
Fleetwood Town
۴
۲
Wigan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Lincoln City
۰
۰
Stevenage Borough
Finished
۱۸:۳۰
Shrewsbury Town
۰
۲
Blackpool FC
Finished
۱۸:۳۰
Japan
J3 League
Omiya Ardija
۱
۰
FC Gifu
Finished
۰۸:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۱
Grulla Morioka
Finished
۰۸:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۱
۲
Fukushima United FC
Finished
۰۸:۳۰
SC Sagamihara
۱
۰
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۰۸:۳۰
Kamatamare Sanuki
۰
۰
Kataller Toyama
Finished
۰۸:۳۰
Azul Claro Numazu
۴
۰
Gainare Tottori
Finished
۰۸:۳۰
F.C. Ryukyu
۲
۲
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۰:۳۰
Kazakhstan
Premier League
Ordabasy Shymkent
۵
۰
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۵:۰۰
Tobol Kostanay
۲
۰
FC Turan
Finished
۱۷:۳۰
Elimai FC
۰
۰
FC Atyrau
Finished
۱۲:۳۰
Kairat Almaty
۲
۱
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
Finished
۱۲:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Ankaraspor
۱
۰
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۴:۳۰
Karacabey Belediyespor
۳
۱
1461 Trabzonspor
Finished
۱۴:۳۰
Altinordu SK
۲
۱
Kirsehir Belediye Spor
Finished
۱۴:۳۰
Ankara Demirspor
۲
۰
Adiyaman FK
Finished
۱۴:۳۰
Vanspor FK
۲
۰
Afjet Afyonspor
Finished
۱۴:۳۰
Beyoglu Yeni Carsi FK
۲
۰
Serik Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۳
۱
Kirklarelispor
Finished
۱۴:۳۰
Bursaspor
۰
۲
1928 Bucaspor
Finished
۱۴:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Venezia FC U19
۱
۰
Renate U19
Finished
۱۳:۳۰
Cesena U19
۵
۰
Crotone U19
Finished
۱۳:۴۵
Cosenza Calcio U19
۲
۲
Pescara U19
Finished
۱۳:۳۰
Reggiana U19
۱
۲
Albinoleffe U19
Finished
۱۴:۰۰
Perugia U19
۲
۲
Ternana U19
Finished
۱۴:۳۰
Cremonese U19
۳
۱
Brescia U19
Finished
۱۷:۰۰
Parma U19
۴
۱
AC FeralpiSalo U19
Finished
۱۷:۰۰
LR Vicenza U19
۴
۰
Sudtirol U19
Finished
۱۷:۰۰
SS Monopoli 1966 U19
۰
۲
Napoli U19
Finished
۱۶:۳۰
Udinese U19
۴
۱
Padova U19
Finished
۱۷:۰۰
Spal U19
۲
۰
Alessandria U19
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Entella U19
۴
۲
Spezia U19
Finished
۱۷:۳۰
US Salernitana U19
۲
۲
Bari U19
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL Queensland
Moreton City Excelsior FC
۳
۲
Brisbane Roar U21
Finished
۱۳:۰۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۲
۱
Peninsula Power
Finished
۱۱:۴۵
Brisbane City
۳
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Czech Republic
3. Liga
Motorlet Praha
۱
۱
Viktoria Plzen B
Finished
۱۲:۴۵
FK Pardubice B
۱
۱
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۲:۴۵
FC Pisek
۱
۲
Povltavska FA
Finished
۱۲:۴۵
FC Kolin
۱
۴
TJ Sokol Zivanice
Finished
۱۳:۰۰
Ceske Budejovice B
۱
۰
Sokol Hostoun
Finished
۱۳:۰۰
FK Prepere
۰
۲
Hradec Kralove B
Finished
۱۳:۰۰
FK Teplice B
۲
۲
FK Chlumec
Finished
۱۳:۳۰
Slovan Velvary
۲
۱
Slovan Liberec B
Finished
۱۷:۰۰
TJ Jiskra Domazlice
۴
۰
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۷:۰۰
Fk Arsenal Ceska Lipa
۰
۰
SK Sokol Brozany
Finished
۱۷:۰۰
India
Santosh Trophy
Delhi FA
۱
۲
Manipur
Finished
۱۲:۳۰
Mizoram
۴
۰
Railway FC
Finished
۰۸:۰۰
Karnataka Sports Association
۱
۳
Maharashtra FA
Finished
۱۷:۰۰
Romania
Liga 2
CSM Slatina
۰
۰
CSM Scolar Resita
Finished
۱۲:۳۰
FC Unirea 2004 Slobozia
۰
۱
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۳:۰۰
CSM Alexandria
۰
۱
CS Tunari
Finished
۱۲:۳۰
FC Ceahlaul Piatra Neamt
۲
۰
ACS Dumbravita
Finished
۱۲:۳۰
Campionii FC Arges
۱
۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
Unirea Dej
۱
۳
Chindia Targoviste
Finished
۱۲:۳۰
Metaloglobus Bucuresti
۲
۰
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۲:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Bucheon FC 1995
۱
۳
Cheonan City
Finished
۰۸:۳۰
Cheongju City FC
۱
۰
Jeonnam Dragons
Finished
۱۱:۰۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 2
Inter Playa del Carmen
۰
۱
Petroleros de Salamanca
Finished
۰۲:۳۰
Club Atletico San Juan de Aragon
۰
۱
Cafetaleros De Chiapas
Finished
۲۱:۳۰
Poland
Ekstraliga Women
UKS SMS Lodz (W)
۵
۱
Pogon Tczew (W)
Finished
۱۴:۳۰
Zabkovia Zabki (W)
۱
۱۰
KS Polonia Sroda Wlkp (W)
Finished
۱۵:۰۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۳
۰
GKS Katowice (W)
Finished
۲۰:۰۰
KKP Stomilanki Olsztyn (W)
۰
۳
Slask Wroclaw (W)
Finished
۱۴:۳۰
GKS Gornik Leczna (W)
-
-
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۳:۳۰
KKPK Medyk Konin (W)
۱
۱
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sportowa Czworka Radom (W)
۵
۰
Bielawianka Bielawa (W)
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Paulista Serie A4
America SP
۰
۱
Vocem
Finished
۲۱:۳۰
CA Taquaritinga SP
۰
۰
XV de Jau
Finished
۲۱:۳۰
Rio Branco SP
۱
۱
Nacional Atletico Clube
Finished
۲۱:۳۰
Jabaquara SP
۴
۰
CA Joseense
Finished
۲۱:۳۰
SKA Brasil
۳
۱
Atletico Penapolense
Finished
۲۱:۳۰
GO Audax SP
۰
۰
Uniao Barbarense
inprogress
۲۲:۳۰
Poland
II Liga
Olimpia Grudziadz
۰
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۹:۳۰
Radunia Stezyca
۱
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۴:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
۱
۳
GKS Jastrzebie
Finished
۱۴:۳۰
Skra Czestochowa
۰
۲
Lech Poznan II
Finished
۱۹:۰۰
Polonia Bytom
۳
۱
Zaglebie Lubin II
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
Super Liga
FC Dukla Banska Bystrica
۱
۱
FC Kosice
Finished
۱۹:۳۰
DAC Dunajska
۱
۱
MSK Zilina
Finished
۱۹:۳۰
SK Slovan Bratislava
۲
۰
FC Spartak Trnava
Finished
۱۹:۳۰
MFK Ruzomberok
۲
۱
Podbrezova
Finished
۱۹:۳۰
MFK Skalica
۰
۰
FK AS Trencin
Finished
۱۹:۳۰
MFK Zemplin Michalovce
۴
۱
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۹:۳۰
Rwanda
National League
AP Rwandaise FC
۱
۰
Etincelles FC
Finished
۱۹:۳۰
Bugesera FC
۰
۲
Mukura Victory
Finished
۱۶:۳۰
Gorilla FC
۱
۱
Amagaju
Finished
۱۶:۳۰
Musanze FC
۱
۰
Muhazi United
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
Premier League
El Ismaily Sporting Club
۰
۱
Baladiyet El Mahallah
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Paulista Serie A2
Sao Jose SP
۱
۱
Portuguesa Santista SP
Finished
۲۱:۳۰
Noroeste SP
۱
۱
EC Sao Bento
Finished
۲۱:۳۰
Rio Claro SP
۱
۱
Juventus SP
Finished
۲۱:۳۰
EC Taubaté
۰
۱
Velo Clube SP
inprogress
۲۳:۳۰
Capivariano SP
۱
۲
CA Linense
Finished
۲۱:۳۰
Primavera SP
۴
۰
Monte Azul SP
Finished
۲۱:۳۰
Andorra
Primera Divisio
Inter Club d'Escaldes
۰
۰
FC Santa Coloma
inprogress
۲۳:۰۰
Israel
Liga Bet North
Ahali Tamra
۱
۲
Hapoel Ironi Karmiel
inprogress
۲۲:۰۰
Ironi Bnei Kabul
۰
۰
Maccabi Ahva Shaab
Finished
۱۳:۰۰
Maccabi Ahva Fureidis
۱
۱
Hapoel Bnei Arrara Ara
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Alagoano
CRB Clube de Regatas Brasil
۰
۲
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
inprogress
۲۲:۳۰
AA Coruripe
۰
۰
Cruzeiro Arapiraca
inprogress
۲۲:۳۰
CS Esportiva AL
۱
۱
CS Alagoano AL
inprogress
۲۲:۳۰
Murici
۰
۰
SC Penedense
inprogress
۲۲:۳۰
Belgium
First Division B
Lommel United
۱
۰
Liege FC
inprogress
۲۲:۳۰
SK Deinze
۴
۰
Anderlecht II
inprogress
۲۲:۳۰
Lierse SK
۳
۱
Francs Borains
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Sergipano A1
Falcon SE
۰
۰
AD Carmopolis
inprogress
۲۲:۳۰
AD Atletica Gloriense
۰
۱
America FC Propria
inprogress
۲۲:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
Goeppinger SV
۱
۱
Denzlingen
Finished
۱۶:۳۰
FSV Hollenbach
۰
۲
1. FC Pforzheim 1896
Finished
۱۷:۳۰
FV Ravensburg
۳
۱
FC Holzhausen
Finished
۱۶:۳۰
TSG Backnang
۳
۲
FSV 08 Bissingen
Finished
۱۶:۳۰
Offenburger FV
۰
۱
FC Normannia Gmund
Finished
۱۷:۰۰
SSV Reutlingen 05
۱
۰
SV Oberachern
Finished
۱۷:۳۰
TSV Essingen
۱
۰
FC Nottingen
Finished
۱۷:۳۰
ATSV Mutschelbach
۲
۰
VfR Mannheim
Finished
۱۷:۳۰
Trinidad And Tobago
TT Premier League 2
San Fernando Giants
۰
۰
Defence Force II
inprogress
۲۳:۳۰
England
Premier League 2
Tottenham Hotspur U21
۱
۲
Everton U21
Finished
۱۶:۳۰
Blackburn Rovers U21
۱
۳
West Ham Utd U21
Finished
۱۶:۳۰
France
Division 1 Women
Paris Saint Germain (W)
۴
۰
Le Havre (W)
Finished
۱۷:۰۰
Paris FC (W)
۰
۰
St Etienne (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Fleury 91 FC (W)
۱
۰
Stade Reims (W)
Finished
۱۶:۰۰
Montpellier (W)
۲
۱
FC Girondins de Bordeaux (W)
Finished
۱۷:۰۰
Lille (W)
۰
۲
EA Guingamp (W)
Finished
۱۷:۰۰
Azerbaijan
Premier League
FK Zira
۱
۱
PFK Turan Tovuz
Finished
۱۵:۳۰
Sabah
۲
۰
Araz Nakhchivan PFK
Finished
۱۸:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۱
۱
Edgeworth Eagles
Finished
۱۰:۳۰
New Lambton
۰
۳
Valentine Phoenix
Finished
۰۷:۰۰
Lake Macquarie City FC
۱
۴
Broadmeadow Magic
Finished
۱۱:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۳
Charlestown Azzurri
Finished
۱۰:۳۰
Weston Workers
۵
۱
Maitland
Finished
۱۰:۳۰
Brazil
Paulista Serie A1
Botafogo SP
۱
۱
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۱:۰۰
Corinthians Paulista
۱
۰
Santo Andre
inprogress
۲۲:۳۰
Armenia
Premier League
FC Shirak
۱
۰
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۱۴:۳۰
Alashkert
۰
۲
FC Noah Artsakh
Finished
۱۴:۳۰
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Britannia
۰
۰
SV Racing Club Aruba
Finished
۰۳:۳۰
Australia
NPL South Australia
Croydon Kings
۱
۰
Campbelltown City
Finished
۰۷:۳۰
North Eastern Metro Stars
۴
۳
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide United U21
۱
۵
Modbury Jets
Finished
۰۸:۰۰
Adelaide Olympic
۱
۵
White City Beograd
Finished
۱۲:۰۰
Republic of Korea
K3 League
Gyeongju Korea H&N Power
۱
۰
Paju Citizen FC
Finished
۰۸:۳۰
Pocheon Citizens FC
۲
۲
Siheung Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Daejeon Korail
۱
۰
Gangneung City
Finished
۰۸:۳۰
Hwaseong FC
۲
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Yeoju Citizen FC
۱
۲
Mokpo City
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Caboolture FC U23
۱
۲
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
SWQ Thunder U23
۰
۱
Ipswich FC U23
Finished
۰۹:۱۵
Broadbeach United U23
۵
۲
Logan Lightning U23
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Canterbury Bankstown U20
۱
۱
Rydalmere Lions U20
Finished
۰۹:۳۰
Dulwich Hill U20
۳
۰
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۰۹:۳۰
Macarthur Rams U20
۲
۰
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۰۹:۳۰
Marconi Stallions U20
۰
۱
NWS Spirit FC U20
Finished
۰۹:۳۰
Inter Lions U20
۱
۳
Nepean FC U20
Finished
۰۹:۳۰
Blacktown City U20
۱
۲
Sutherland Sharks U20
Finished
۰۹:۳۰
Blacktown Spartans U20
۱
۲
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۰۹:۳۰
Sydney Olympic U20
۳
۰
Sydney United 58 U20
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL New South Wales
St. George Saints
۲
۱
Sydney FC NPL
Finished
۱۱:۳۰
Blacktown City FC
۳
۲
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۱:۳۰
Sydney Olympic FC
۶
۰
Sydney United
Finished
۰۹:۳۰
Marconi Stallions
۲
۱
NWS Spirit FC
Finished
۱۱:۳۰
Morocco
League Women
Hilal Temara Sportif (W)
۲
۱
FUS Rabat (W)
Finished
۱۳:۳۰
SC Chabab Mohammedia (W)
۴
۲
Raja Ait Izza (W)
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
NB I Women
Haladas Viktoria (W)
۰
۰
Budaorsi SC (W)
Finished
۱۳:۳۰
MOL Fehervar FC (W)
۰
۱
Astra Hungary (W)
Finished
۱۳:۳۰
Ferencvarosi TC (W)
۱
۱
MTK Hungaria FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Gyori ETO (W)
۲
۰
Diosgyori VTK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Szent Mihaly SE (W)
۰
۳
Puskas FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Szekszardi (W)
۱
۰
Soroksar (W)
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Campionato Primavera 4
Brindisi U19
۲
۲
Ancona U19
Finished
۱۳:۳۰
Vietnam
V-League 2
Dong Nai
۱
۱
Huda Hue FC
Finished
۱۳:۳۰
Long An
۱
۰
Dong Thap
Finished
۱۳:۳۰
PVF-Cong An Nhan Dan
۳
۰
Ba Ria Vung Tau FC
Finished
۱۴:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Pogon Szczecin II
۱
۴
Sokol Kleczew
Finished
۱۴:۳۰
Elana Torun
۱
۰
Zawisza Bydgoszcz
Finished
۱۹:۳۰
Flota Swinoujscie
۰
۱
Stolem Gniewino
Finished
۱۵:۳۰
KS Unia Solec Kujawski
۲
۳
Blekitni Stargard
Finished
۱۴:۳۰
Notec Czarnkow
۳
۱
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۶:۳۰
Unia Swarzedz
۰
۱
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Finished
۱۷:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Maribor
۳
۰
NK Domzale
Finished
۲۰:۰۰
NK Olimpija Ljubljana
۱
۱
NK Celje
Finished
۱۷:۳۰
Poland
1. Division
Termalica BB Nieciecza
۲
۲
Wisla Plock
Finished
۱۷:۳۰
GKS Dospel Katowice
۳
۱
Znicz Pruszkow
Finished
۱۵:۱۰
OKS Odra Opole
۱
۲
TS Wisla Krakow
Finished
۲۰:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
Valencia U19
۷
۰
Ranero U19
Finished
۱۸:۳۰
FC Cartagena U19
۴
۳
Villarreal CF U19
Finished
۱۴:۳۰
Real Murcia U19
۵
۳
CD Roda U19
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
Citta di Varese
۱
۱
Chieri 1955
Finished
۱۷:۰۰
Austria
Landesliga
SC ESV Parndorf 1919
۷
۱
USVS Rudersdorf
Finished
۱۹:۳۰
FC 1980 Wien
۲
۰
FC Stadlau
Finished
۱۷:۳۰
Askoe Oedt
۱
۲
SV Grun-Weiss Micheldorf
Finished
۱۷:۳۰
Czech Republic
FNL
FC Graffin Vlasim
۰
۰
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۹:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۱
۰
Vyskov
Finished
۱۷:۰۰
FK MAS Taborsko
۰
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۷:۰۰
AC Dukla Praha
۳
۳
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۶:۳۰
SK Lisen
۰
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Primera Nacional
CA All Boys
۰
۰
Club Atletico Guemes
inprogress
۲۳:۳۰
CA Estudiantes Caseros
۰
۰
Almagro
inprogress
۲۳:۳۰
Tristan Suarez
۱
۱
Club Atletico Alvarado
inprogress
۲۳:۳۰
Agropecuario
۰
۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
inprogress
۲۳:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
De Treffers
۱
۱
Koninklijke HFC
Finished
۲۰:۳۰
GVVV Veenendaal
۲
۴
Katwijk
Finished
۱۷:۰۰
Quick Boys
۵
۰
Excelsior Maassluis
Finished
۱۷:۳۰
SV Spakenburg
۲
۱
ACV Assen
Finished
۱۷:۳۰
Kozakken Boys
۱
۱
HHC Hardenberg
Finished
۱۷:۳۰
VV Noordwijk
۳
۲
FC Lisse
Finished
۱۷:۰۰
Scheveningen
۰
۲
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SG Schneifel
۳
۰
Kirchberg 1909
Finished
۲۰:۳۰
TuS Mechtersheim
۱
۳
SV Eintracht Trier
Finished
۱۶:۳۰
FK Pirmasens
۴
۰
TSG Pfeddersheim
Finished
۱۶:۳۰
VfR Wormatia Worms
۰
۳
FV Engers 07
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Kaiserslautern II
۰
۰
Alemannia Waldalgesheim
Finished
۱۸:۰۰
SpVgg Quierschied
۱
۳
Rot-Weiss Koblenz
Finished
۱۸:۰۰
FC Karbach
۴
۱
SV Morlautern
Finished
۱۸:۰۰
SV Auersmacher
۵
۲
FC Bitburg
Finished
۱۸:۰۰
FV Dudenhofen
۲
۰
VfR Baumholder
Finished
۱۹:۳۰
Cyprus
1. Division
Othellos Athienou
۱
۱
AEL Limassol
Finished
۲۰:۳۰
Doxa Katokopias
۱
۴
Karmiotissa Pano Polemidion
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Paulista Serie A3
AD São Caetano do Sul
۲
۰
Marilia SP
Finished
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil
۰
۰
Uniao Sao Joao
Finished
۲۱:۳۰
EC Lemense SP
۰
۰
EC Sao Bernardo
inprogress
۲۳:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
۱
۱
Red Bull Bragantino II
Finished
۲۱:۳۰
Israel
Liga Bet South
Hakoach Amidar Ramat Gan
۰
۲
Beitar Tel Aviv Bat Yam
Finished
۲۱:۴۵
Portugal
Liga 3
Sporting Covilha
۱
۱
Atletico Clube de Portugal
inprogress
۲۲:۳۰
Varzim SC
۰
۱
FC Alverca
Finished
۲۰:۳۰
Lusitania Lourosa
۱
۰
Felgueiras 1932
Finished
۱۸:۳۰
Caldas
۴
۱
Pero Pinheiro
Finished
۱۸:۳۰
S.U. 1 Dezembro
۱
۴
Sporting CP B
Finished
۱۸:۳۰
Amora FC
۲
۰
Oliveira Hospital
Finished
۱۸:۳۰
Wales
Premier League
The New Saints FC
۴
۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
Finished
۱۶:۱۵
Colwyn Bay
۰
۰
Haverfordwest County
Finished
۱۶:۰۰
Aberystwyth Town FC
۱
۱
Barry Town FC
Finished
۱۸:۰۰
Penybont
۰
۱
Pontypridd Town
Finished
۱۸:۰۰
Germany
3.Liga
FC Erzgebirge Aue
۲
۳
SC Preussen Munster
Finished
۱۶:۳۰
Hallescher FC
۱
۰
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen
۰
۱
SSV Ulm
Finished
۱۶:۳۰
VfB Lubeck
۰
۰
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۶:۳۰
SC Rot-Weiss Essen
۱
۳
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۹:۰۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۳
۱
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Western Spirit
۰
۱
North Brisbane
Finished
۱۰:۴۵
Mount Gravatt Hawks
۱
۱
Centenary Stormers
Finished
۱۱:۳۰
Redcliffe Dolphins
۴
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۱:۳۰
North Pine
۰
۱
University of Queensland
Finished
۱۱:۳۰
Finland
Liigacup, Group A
HJK Helsinki
۴
۱
EIF Ekenas
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Broadbeach United
۲
۱
Logan Lightning
Finished
۱۲:۴۵
SWQ Thunder
۴
۰
Ipswich FC
Finished
۱۱:۳۰
Caboolture
۳
۱
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
FC Tuerkiye
۳
۲
Victoria Hamburg
Finished
۱۵:۳۰
TUS Dassendorf
۰
۱
ETSV Hamburg
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Caroline Springs George Cross
۱
۲
Langwarrin SC
Finished
۱۰:۰۰
North Geelong Warriors
۱
۲
Bulleen Lions
Finished
۰۷:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Heidelberg Utd U23
۲
۵
Green Gully U23
Finished
۱۰:۳۰
Altona Magic U23
۱
۰
Dandenong Thunder U23
Finished
۰۸:۳۰
Hume City U23
۲
۱
Port Melbourne U23
Finished
۰۹:۴۵
Manningham Utd Blues U23
۲
۷
South Melbourne U23
Finished
۰۵:۱۵
Hong Kong
Premier League
HK U23
۰
۴
Southern District Rsa
Finished
۱۰:۳۰
Wofoo Tai Po
۱
۰
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
Algeria
League Women
JF Khroub (W)
۲
۲
CS Constantine (W)
Finished
۱۲:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Yeni Malatyaspor U19
۱
۱
Kayserispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Ankaraspor U19
۱
۱
Istanbul Basaksehir FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Denizlispor U19
۱
۱
Genclerbirligi U19
Finished
۱۲:۳۰
Keciorengucu U19
۱
۱
Sakaryaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Eyupspor U19
۱
۱
Boluspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Bandirmaspor U19
۳
۱
Manisa U19
Finished
۱۲:۳۰
Umraniyespor U19
۵
۱
Bayrampasa U19
Finished
۱۵:۰۰
Istanbulspor U19
۰
۴
Trabzonspor U19
Finished
۱۲:۳۰
MKE Ankaragucu U19
۴
۰
Kasimpasa U19
Finished
۱۲:۳۰
Altay U19
۲
۲
Goztepe SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Eskisehirspor U19
۳
۲
Pendikspor U19
Finished
۱۵:۳۰
Altinordu SK U19
۲
۱
Fenerbahce SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas JK U19
۳
۰
Adana Demirspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Israel
Leumit League U19
Hapoel Kfar Saba U19
۱
۰
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۳:۰۰
Maccabi Petach Tikva U19
۰
۰
Bnei Sakhnin FC U19
Finished
۱۳:۴۵
Hapoel Beer Sheva U19
۱
۱
Hapoel Rishon Lezion U19
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Netanya U19
۰
۰
Maccabi Tel Aviv U19
Finished
۱۳:۴۰
Hapoel Raanana U19
۰
۲
Ashdod U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
۱
۳
Hapoel Tel Aviv U19
Finished
۱۳:۵۰
Hapoel Hadera U19
۳
۱
Hapoel Haifa U19
Finished
۱۴:۳۰
Ihud Bnei Shfaram U19
۵
۰
SC Newe Yosef U19
Finished
۱۶:۱۵
Hapoel Nof Hagalil U19
۳
۰
Maccabi Tzur Shalom FC U19
inprogress
۲۲:۰۰
Germany
Bundesliga U19
Dynamo Dresden U19
۱
۰
FC St. Pauli U19
Finished
۱۳:۳۰
Alemannia Aachen U19
۳
۲
Fortuna Dusseldorf U19
Finished
۱۳:۳۰
VfB Stuttgart U19
۱
۲
FC Ingolstadt 04 U19
Finished
۱۵:۳۰
Eintracht Frankfurt U19
۴
۲
SpVgg Greuther Furth U19
Finished
۱۵:۳۰
Braunschweiger TSV Eintracht 1895 U19
۲
۳
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۶:۳۰
VfL Osnabrück U19
۰
۰
Hamburger SV U19
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
1. Lig
Bodrumspor
۰
۱
Eyupspor
Finished
۱۴:۰۰
Erzurumspor FK
۰
۰
Kocaelispor
Finished
۱۶:۳۰
Sakaryaspor
۲
۰
Manisa Futbol Kulubu
Finished
۱۹:۳۰
Tuzlaspor
۱
۱
Keciorengucu Ankara
Finished
۱۴:۰۰
Thailand
Thai League 2
Nakhon Ratchasima
۳
۱
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Samut Prakan City FC
۱
۲
Chanthaburi FC
Finished
۱۴:۰۰
Chiangmai FC
۱
۰
Phrae United
Finished
۱۵:۳۰
Pattaya United FC
۱
۲
Ayutthaya United FC
Finished
۱۴:۳۰
Chainat FC Hornbill
۳
۰
Kasetsart
Finished
۱۵:۰۰
Burundi
Premier League
Magara Young Boys
۱
۲
Vital'O FC
Finished
۱۴:۳۰
Bumamuru
۱
۲
Lydia Ludic Burundi Amasipiri FC
Finished
۱۷:۰۰
Hungary
NB I
Debreceni VSC
۰
۱
Mezokovesdi SE
Finished
۱۵:۰۰
Diosgyor VTK
۱
۱
Puskas FC Academy
Finished
۲۱:۱۵
Kisvarda FC
۱
۰
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۷:۰۰
Croatia
1. NL
NK Sibenik
۲
۱
NK Croatia Zmijavci
Finished
۱۵:۲۰
BSK Bijelo Brdo
۲
۲
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۱۷:۳۰
Niger
Super League
AS Fan Niamey
۰
۱
Jangorzo FC
Finished
۱۸:۴۵
Germany
Regionalliga Northeast
SV Babelsberg 03
۱
۱
BFC Dynamo Berlin
Finished
۱۵:۳۰
VSG Altglienicke
۲
۳
FC Hansa Rostock II
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotive Leipzig
۱
۱
Chemnitzer FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۳
۱
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۵:۳۰
Malta
Challenge League
Zebbug Rangers FC
۱
۱
St Andrews FC
Finished
۱۶:۳۰
Senglea Athletic
۱
۰
Pieta Hotspurs FC
Finished
۱۶:۳۰
Fgura United FC
۰
۱
Luqa SA
Finished
۱۹:۰۰
Saint Patrick FC Zabbar
۲
۰
Zurrieq
Finished
۱۹:۰۰
Switzerland
1. Liga Promotion
Breitenrain
۲
۲
Zurich II
Finished
۱۷:۳۰
SC Kriens
۱
۱
FC Luzern II
Finished
۱۷:۳۰
Lugano II
۱
۳
St. Gallen II
Finished
۱۷:۳۰
Basel II
۲
۰
Young Boys II
Finished
۱۸:۳۰
Etoile Carouge FC
۳
۳
SC Cham
Finished
۱۸:۳۰
San Marino
Campionato
SP Tre Fiori
۱
۳
San Marino Academy U22
Finished
۱۷:۳۰
SC Faetano
۲
۳
SS Virtus
Finished
۱۷:۳۰
Fiorita
۳
۰
SS Pennarossa
Finished
۱۷:۳۰
Domagnano
۳
۰
SP Cailungo
Finished
۱۷:۳۰
FC Fiorentino
۰
۴
SP Tre Penne
Finished
۲۰:۴۵
SS Cosmos
۲
۱
AC Juvenes/Dogana
Finished
۲۰:۴۵
Scotland
League Two
Bonnyrigg Rose
۰
۱
Stenhousemuir
Finished
۱۸:۳۰
Stranraer
۰
۰
Forfar Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Dumbarton
۱
۰
Peterhead
Finished
۱۸:۳۰
Spartans FC
۱
۳
East Fife
Finished
۱۸:۳۰
Clyde FC
۲
۱
Elgin City
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Cearense 1
Iguatu CE
۰
۰
Ferroviario
inprogress
۲۳:۱۰
Nigeria
NPFL
Remo Stars
۱
۰
Bayelsa United
Finished
۲۰:۰۰
France
National 3
Thionville FC
۴
۲
Raon-l'Etape
Finished
۲۰:۳۰
CMS Oissel
۱
۱
Le Havre AC II
Finished
۲۰:۳۰
Reims Sainte-Anne
۱
۰
AS Prix Les Mezieres
Finished
۱۷:۳۰
AFC Compiegne
۰
۵
RC Lens 2
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Silva SD
۱
۰
SD Sarriana
Finished
۲۰:۴۵
Club Rapido de Bouzas
۰
۰
UD Somozas
Finished
۲۱:۰۰
Arzua
۰
۳
UD Ourense
Finished
۲۱:۰۰
Tanzania
Premier League
Kinondoni MC FC
۱
۱
Geita Gold FC
Finished
۲۱:۰۰
Singida BS FC
۰
۲
Mtibwa Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Mashujaa FC
۱
۰
Namungo FC
Finished
۱۶:۳۰
Kagera Sugar
۱
۱
Jkt Tanzania
Finished
۱۸:۴۵
South America
Copa Libertadores U20 Group A
Academia Puerto Cabello U20
۲
۱
Colo Colo U20
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Capixaba
Serra FC ES
۱
۱
Estrela do Norte ES
inprogress
۲۲:۰۰
Rio Branco-VN
۰
۱
Real Noroeste Capixaba FC
inprogress
۲۲:۰۰
Jaguare ES
۲
۰
Nova Venecia FC
inprogress
۲۲:۰۰
Desportivo Ferroviaria
۲
۰
Porto Vitoria
inprogress
۲۲:۰۰
Rio Branco ES
۲
۱
Vitoria ES
inprogress
۲۲:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
Anorga KKE
۰
۱
Pasaia KE
inprogress
۲۲:۳۰
SD Leioa
۲
۱
SCD Durango
Finished
۱۹:۳۰
Urduliz FT
۲
۱
Club Portugalete
Finished
۲۱:۳۰
CD Derio
۰
۰
SD Beasain
Finished
۱۹:۱۵
Aurrera de Ondarroa
۲
۱
Touring Ke
Finished
۱۹:۰۰
SD Deusto
۱
۰
Lagun Onak
Finished
۲۰:۱۵
Denmark
1st Division
Kolding IF
۳
۱
Hobro
Finished
۱۵:۳۰
SonderjyskE
۰
۳
Vendsyssel FF
Finished
۱۷:۳۰
B93 Kopenhagen
۳
۱
Koge
Finished
۱۷:۳۰
Greece
Super League Women
Nees Atromitou 2018 (W)
۰
۰
AEK Athens (W)
Finished
۱۵:۱۵
Kastoria GPO (W)
۰
۲
FC PAOK Thessaloniki (W)
Finished
۱۶:۳۰
India
I-League
Inter Kashi FC
۱
۱
Rajasthan United
Finished
۱۴:۳۰
Aizawl
۰
۰
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۷:۰۰
Cambodia
Premier League
Prey Veng
۱
۳
Tiffy Army
Finished
۱۲:۱۵
Preah Khan Reach Svay Rieng
۳
۰
Angkor Tiger
Finished
۱۴:۳۰
Iceland
League Cup, Group 1
FH Hafnarfjordur
۱
۰
IF Grotta
Finished
۱۴:۳۰
Chile
Primera B
Santiago Morning
۴
۰
San Luis de Quillota
Finished
۰۰:۳۰
Barnechea
۰
۰
Curico Unido
Cancelled
۰۰:۳۰
La Serena
۱
۰
Magallanes
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Caroline Springs George Cross U23
۲
۱
Langwarrin U23
Finished
۰۷:۴۵
North Geelong U23
۰
۳
Bulleen Lions U23
Finished
۰۵:۱۵
Australia
NPL Victoria
Altona Magic
۲
۳
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۰:۴۵
Manningham United Blues
۲
۵
South Melbourne FC
Finished
۰۷:۳۰
Hume City
۴
۰
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۲:۳۰
South Africa
Diski Challenge
Sekhukhune United Reserves
۱
۱
Lamontville Golden Arrows Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Moroka Swallows Reserves
۱
۴
Royal AM Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Mamelodi Sundowns Reserves
۳
۲
Cape Town City FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Orlando Pirates Reserves
۳
۲
Amazulu Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
WDSC Wolves U23
۱
۱
Peninsula Power U23
Finished
۰۹:۳۰
Brisbane City U23
۴
۲
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۱۲:۴۵
Hungary
1st Division U19
Nyiregyhaza U19
۲
۰
Kaposvari Rakoczi FC U19
Finished
۱۲:۳۰
Vasas Budapest U19
۳
۰
Ujpesti TE U19
Finished
۱۲:۳۰
Diosgyori U19
۴
۱
Illes Akademia Haladas U19
Finished
۱۳:۳۰
III Keruleti TVE U19
۱
۳
Ferencvarosi TC U19
Finished
۱۵:۳۰
Kenya
Premier League
FC Talanta
۱
۱
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۳:۳۰
Kariobangi Sharks
۰
۰
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
Muhoroni Youth FC
۱
۲
Tusker FC
Finished
۱۳:۳۰
Bidco United
۱
۱
Sofapaka
Finished
۱۶:۳۰
Gor Mahia
۴
۰
Posta Rangers FC
Finished
۱۵:۳۰
Greece
U19 Super League
Aris Thessaloniki U19
۱
۲
AEK Athens U19
Finished
۱۳:۳۰
PAS Giannina U19
۲
۱
Atromitos U19
Finished
۱۳:۳۰
Lamia U19
۱
۴
PAOK Salonika U19
Finished
۱۳:۳۰
Panserraikos U19
۰
۳
Asteras Tripolis U19
Finished
۱۲:۳۰
OFI Crete U19
۱
۰
Panathinaikos U19
Finished
۱۵:۰۰
Kifisias FC U19
۰
۲
Panaitolikos U19
Finished
۱۶:۳۰
Poland
Youth League
Rakow Czestochowa U19
۰
۲
Polonia Warszawa U19
Finished
۱۴:۳۰
KS Gornik Zabrze U19
۲
۴
Jagiellonia Bialystok U19
Finished
۱۴:۳۰
Wisla Krakow U19
۱
۴
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
Real Zaragoza U19
۰
۰
RCD Mallorca U19
Finished
۱۴:۳۰
Gava U19
۰
۱
Damm U19
Finished
۲۰:۰۰
Girona U19
۴
۱
San Francisco U19
Finished
۱۸:۳۰
Platges Calvia U19
۰
۲
Barcelona U19
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
ED Val Minor U19
۰
۲
Real Oviedo U19
Finished
۱۴:۳۰
Verina U19
۰
۱
CD Choco U19
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
U19 League
NK Radnik Sesvete U19
۵
۴
NK Varazdin U19
Finished
۱۲:۳۰
Nk Rudes U19
۲
۱
NK Slaven Koprivnica U19
Finished
۱۳:۳۰
HNK Rijeka U19
۴
۱
NK Lokomotiva Zagreb U19
Finished
۱۵:۳۰
England
Northern League Division One Midlands
Loughborough Dynamo FC
۲
۳
Quorn
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
Illescas
۰
۰
Getafe B
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
CD Llosetense
۱
۰
CE Alaior
Finished
۱۹:۰۰
Felanitx
۰
۱
RCD Mallorca B
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
Berceo
۱
۰
Oyonesa
Finished
۱۹:۰۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 3
BK Hacken
۱
۱
IF Brommapojkarna
Finished
۱۷:۴۵
Ostersunds FK
۱
۰
Landskrona Bois
Finished
۱۷:۴۵
Northern Ireland
Irish Cup
Larne
۴
۱
Newington FC
Finished
۱۸:۳۰
Glentoran FC
۲
۰
Ballyclare
Finished
۱۸:۳۰
Northern Ireland
Premier Intermediate League
Banbridge Town
۴
۱
Warrenpoint Town
Finished
۱۸:۳۰
Limavady United
۱
۳
Dollingstown FC
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
3. NL
NK Udarnik Kurilovec
۰
۰
NK Hask Zagreb
Finished
۱۸:۰۰
NK Lucko
۲
۱
NK Sava Strmec
Finished
۱۸:۰۰
NK Vodice
۰
۲
Zagora Unesic
Finished
۱۷:۳۰
RNK Split
۱
۱
NK Uskok
Finished
۱۹:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Torpedo Kutaisi
۴
۱
FC Samtredia
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Tbilisi
۲
۰
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۸:۳۰
Saburtalo
۱
۰
FC Telavi
Finished
۱۷:۳۰
Netherlands
Eredivisie Women
Feyenoord (W)
۲
۱
Excelsior (W)
Finished
۱۹:۰۰
PSV Eindhoven (W)
۳
۰
Fortuna Sittard (W)
Finished
۱۶:۳۰
PEC Zwolle (W)
۰
۰
ADO Den Haag (W)
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
CF Badalona Futur
۱
۰
RCD Espanyol B
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
۳
۰
Pärnu JK
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
1. Liga Women
FC Petrzalka (W)
۱
۰
FC Tatran Presov (W)
Finished
۱۹:۳۰
FK AS Trencin (W)
۰
۳
Slovan Bratislava (W)
Finished
۱۳:۳۰
Dukla Banska Bystrica (W)
۳
۳
Spartak Trnava (W)
Finished
۱۷:۳۰
Spartak Myjava (W)
۳
۱
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۷:۰۰
Liberia
Second Division
Junior Pro FC
۱
۱
Gardnersville FC
Finished
۱۹:۳۰
Samira FC
۰
۰
Shaita FC
Finished
۱۹:۳۰
Life FC
۲
۷
Phil Lonestar
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
Pena Sport
۲
۲
Burlades
Finished
۲۰:۳۰
CD Lerines
۲
۱
UDC Txantrea
Finished
۱۹:۰۰
CD Alesves
۱
۰
Club Deportivo Oberena
Finished
۱۸:۰۰
Beti Kozkor
۲
۰
Club Deportivo Huarte
Finished
۱۸:۳۰
CD Cantolagua
۰
۰
FC Bidezarra
Finished
۱۹:۰۰
CD Cortes
۱
۰
SD Lagunak
Finished
۱۹:۰۰
CD Beti Onak
۲
۲
CD Pamplona
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
SD Revilla
۱
۰
UM Escobedo
Finished
۲۰:۳۰
Centro Deportivo Bezana
۱
۲
SD Solares Medio Cudeyo
Finished
۱۹:۱۵
CD Laredo
۱
۰
CD Siete Villas
Finished
۲۰:۳۰
Velarde CF
۱
۱
UD Samano
Finished
۱۹:۰۰
SDA Albericia
۱
۲
CD Guarnizo
Finished
۱۹:۳۰
CD Colindres
۱
۰
Vimenor CF
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 1
CD Teruel
۱
۰
Rayo Majadahonda
Finished
۲۰:۳۰
Real Sociedad B
۱
۰
SD Logrones
Finished
۲۰:۳۰
Cultural Leonesa
۱
۱
Sociedad Deportivo Tarazona
Finished
۲۰:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
۰
۱
Celta de Vigo B
inprogress
۲۲:۳۰
UE Cornella
۰
۰
Osasuna B
inprogress
۲۲:۳۰
CF Fuenlabrada
۲
۱
Ponferradina
Finished
۱۸:۳۰
CD Arenteiro
۰
۱
Gimnastic de Tarragona
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Ourense CF
۲
۰
RC Villalbes
Finished
۲۰:۳۰
Arandina CF
۲
۰
Union Popular Langreo
Finished
۱۹:۳۰
Tunisia
Ligue 1
Bizertin
۲
۰
AS Slimane
Finished
۱۷:۰۰
US Tataouine
۱
۰
EGS Gafsa
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Brasiliense
Paranoa EC
۲
۱
Real Brasilia
inprogress
۲۲:۰۰
Sociedade Atletico Ceilandense
۰
۰
FC Samambaia
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Matogrossense
Nova Mutum EC
۱
۱
Luverdense
inprogress
۲۳:۰۰
Czech Republic
Czech Cup Women
FC Viktoria Plzen (W)
۰
۵
AC Sparta Prague (W)
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Lowland League
Gala Fairydean Rovers
۱
۵
Bo'ness United FC
Finished
۱۸:۳۰
Cowdenbeath
۲
۲
Stirling University FC
Finished
۱۸:۳۰
Linlithgow Rose CFC
۰
۱
Albion Rovers FC
Finished
۱۸:۳۰
Cyprus
3. Division
Aspis Pylas
۰
۰
APEP Pitsilias
Finished
۱۶:۳۰
APEA Akrotiriou
۶
۱
Ormideia FC
Finished
۱۶:۳۰
Ethnikos Latsion
۱
۳
Chalkanoras Idaliou
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
U21 League
Alphense Boys U21
۲
۴
Zeeburgia U21
Finished
۱۴:۰۰
Excelsior Maassluis U21
۳
۳
Spartaan 20 U21
Finished
۱۵:۰۰
Go Ahead Eagles U21
۰
۱
FC Twente/Heracles Academie U21
Finished
۱۶:۰۰
FC Groningen U21
۲
۱
De Graafschap U21
Finished
۱۶:۳۰
PEC Zwolle U21
۰
۲
Feyenoord U21
Finished
۱۷:۰۰
NEC Nijmegen U21
۰
۱
Cambuur Leeuwarden U21
Finished
۱۷:۱۵
NAC U21
۱
۰
Vitesse U21
Finished
۱۷:۱۵
Australia
Northern NSW Reserves League
New Lambton Reserves
۱
۱
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۵:۰۰
Adamstown Rosebud Reserves
۲
۱
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Lake Macquarie City Reserves
۲
۷
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۹:۳۰
Newcastle Olympic Reserves
۴
۰
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Germany
Regionalliga West
Rot-Weiss Ahlen
۱
۲
SV Lippstadt 08
Finished
۱۶:۳۰
Fortuna Koln
۲
۱
SC Rot-Weiss Oberhausen
Finished
۱۶:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۲
۰
FC Wegberg-Beeck
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Duren
۳
۵
SC Wiedenbruck
Finished
۱۶:۳۰
FC Bocholt 1900
۴
۱
SSVg Velbert
Finished
۱۶:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۲
۰
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۱
۱
TSV Alemannia Aachen
Finished
۱۶:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Victory Reserves
۱
۱
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۵:۳۰
Fulham United Reserves
۲
۳
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۵:۴۵
Playford City Patriots Reserves
۱
۱
Cumberland United Reserves
Finished
۰۵:۴۵
Vipers Reserves
۳
۲
Western Strikers Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Sturt Lions Reserves
۷
۲
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Metro Stars Reserves
۲
۴
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Croydon Kings Reserves
۰
۲
Campbelltown Reserves
Finished
۰۵:۱۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۴
۰
White City Reserves
Finished
۰۹:۴۵
South Adelaide Reserves
-
-
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۵:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۰
۰
Adelaide City Reserves
Finished
۰۵:۴۵
Australia
South Australia State League 1
Fulham United FC
۳
۰
Adelaide Cobras
Finished
۰۸:۰۰
Adelaide Vipers
۰
۱
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۳۰
Adelaide Victory
۳
۲
West Torrens Birkalla
Finished
۰۸:۰۰
Playford Patriots
۲
۰
Cumberland United
Finished
۰۸:۰۰
Sturt Lions
۰
۳
Adelaide Blue Eagles
Finished
۰۹:۳۰
Salisbury United
۱
۱
West Adelaide
Finished
۰۸:۰۰
Australia
NPL New South Wales Women
Northern Tigers (W)
۲
۲
NWS Spirit (W)
Finished
۱۱:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۰
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۱:۱۵
Mitchelton (W)
۴
۴
Lions FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Kenya
Super League
Naivas FC
۴
۰
Migori Youth
Finished
۱۱:۳۰
Luanda Villa SC
۳
۱
Kibera Black Stars
Finished
۱۳:۳۰
Algeria
Youth League
JSM Tiaret U21
۲
۰
ESM Kolea U21
Finished
۱۳:۳۰
ES Mostaganem U21
۱
۱
WA Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
SKAF Khemis Miliana U21
۲
۱
Temouchent U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Arba U21
۲
۲
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
Greece
U19 Super League 2
Iraklis 1908 FC U19
۳
۱
Kozani U19
Finished
۱۳:۳۰
Egaleo U19
۱
۴
Kallithea U19
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
Bulls FC Academy
۱
۰
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۱:۳۰
Dulwich Hill F.C.
۰
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۱:۳۰
Inter Lions FC
۱
۰
Nepean FC
Finished
۱۱:۳۰
Blacktown Spartans
۰
۴
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
UNSW FC
۰
۱
Northern Tigers
Finished
۱۱:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۱
۰
Rydalmere Lions
Finished
۱۱:۳۰
Bankstown United FC
۳
۰
Hurstville ZFC
Finished
۱۱:۳۰
SD Raiders FC
۰
۰
Bankstown City Lions
Finished
۱۱:۳۰
Gladesville Ryde Magic
-
-
Inner West Hawks
Finished
۰۹:۳۰
Macarthur Rams
۰
۲
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۱:۳۰
Camden Tigers SC
۲
۳
Parramatta FC
Finished
۱۱:۳۰
Hawkesbury City SC
-
-
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Villarreal CF C
۱
۱
Levante B
Finished
۱۴:۰۰
Soneja
۱
۵
Castellon B
Finished
۱۴:۰۰
Atzeneta
۰
۰
CF Elche Ilicitano
Finished
۱۹:۰۰
Patacona FC
۰
۱
Rayo Ibense
Finished
۱۸:۳۰
Athletic Club Torrellano
۲
۳
Ontinyent
Finished
۱۸:۳۰
South Africa
Championship Women
Durban Ladies FC (W)
۲
۰
University of Pretoria (W)
Finished
۱۴:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Odra Bytom Odrzanski
۰
۱
MKS Kluczbork
Finished
۱۴:۳۰
LKS Goczalkowice Zdroj
۳
۲
Warta Gorzow
Finished
۱۵:۳۰
Rekord Bielsko-Biala
۴
۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۷:۰۰
Karkonosze Jelenia Gora
۱
۲
Rakow II Czestochowa
Finished
۱۹:۳۰
LZS Starowice Dolne
۱
۱
Gornik Zabrze II
Finished
۱۵:۳۰
KS Stilon Gorzow Wielkopolski
۲
۰
Lechia Zielona Gora
Finished
۱۶:۳۰
MKP Carina Gubin
۱
۲
Slask Wroclaw II
Finished
۱۶:۳۰
Sleza Wroclaw
۲
۳
Gornik Polkowice
Finished
۱۷:۰۰
Denmark
U19 Ligaen
Lyngby U19
۰
۱
Randers Freja U19
Finished
۱۵:۳۰
Aalborg U19
۰
۲
SoenderjyskE U19
Finished
۱۵:۳۰
FC Copenhagen U19
۱
۲
FC Midtjylland U19
Finished
۱۵:۳۰
Silkeborg U19
۰
۱
Vejle U19
Finished
۱۵:۳۰
FC Nordsjaelland U19
۳
۲
AGF/Viby U19
Finished
۱۵:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
Garbarnia
۳
۳
Wisloka Debica
Finished
۱۵:۳۰
Avia Swidnik
۰
۱
KSZO Ostrowiec
Finished
۱۶:۳۰
MKS Czarni Polaniec
۱
۱
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۵:۳۰
Star Starachowice
۱
۰
Swidniczanka Swidnik
Finished
۱۶:۳۰
CKS Chelmianka Chelm
۱
۲
Unia Tarnow
Finished
۱۴:۳۰
MKS Podlasie Biala Podlaska
۳
۱
Sokol Sieniawa
Finished
۱۹:۳۰
Karpaty Krosno
۰
۰
NKP Podhale
Finished
۱۶:۳۰
Wislanie Jaskowice
۰
۱
Wieczysta Krakow
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 5
IFK Varnamo
۰
۱
Halmstads BK
Finished
۱۵:۳۰
Trelleborgs FF
۲
۱
Helsingborgs IF
Finished
۱۵:۳۰
Lebanon
Premier League
Racing Beirut
۱
۱
Al Bourj
Finished
۱۵:۴۵
Bulgaria
A PFG
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۱
۲
PFC Lokomotiv Sofia
Finished
۱۴:۱۵
Levski Krumovgrad
۳
۱
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
Finished
۱۶:۴۵
PFC Slavia Sofia
۲
۲
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۹:۱۵
Algeria
Ligue 2
ES Mostaganem
۱
۰
WA Mostaganem
Finished
۱۶:۳۰
RC Arba
۱
۱
MCB Oued Sly
Finished
۱۶:۳۰
JSM Tiaret
۴
۱
ESM Kolea
Finished
۱۶:۳۰
SC Mecheria
۲
۱
GC Mascara
Finished
۱۶:۳۰
SKAF Khemis Miliana
-
-
Temouchent
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
TSV Landsberg
۱
۴
FC Deisenhofen
Finished
۱۶:۳۰
FC Ismaning
۰
۳
SV Kirchanschoring
Finished
۱۶:۳۰
FC Pipinsried
۰
۱
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۱۶:۳۰
TSV Kottern
۲
۴
TSV Nordlingen
Finished
۱۶:۳۰
Gundelfingen
۰
۱
TSV Schwaben Augsburg
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1865 Dachau
۲
۱
TSV 1860 Munchen II
Finished
۱۶:۳۰
Heimstetten
۱
۲
SV Erlbach
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
Athletic Bilbao B
۳
۱
Mutilvera
Finished
۱۸:۳۰
Utebo
۲
۰
Valle de Egues
Finished
۲۰:۰۰
SD Gernika Club
۰
۱
Barakaldo
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women II
Boavista (W)
۰
۱
GD Ilha (W)
Finished
۱۸:۳۰
Braga B (W)
۱
۳
Estoril Praia (W)
Finished
۱۹:۳۰
Scotland
Championship
Dunfermline
۲
۰
Ayr United
Finished
۱۸:۳۰
Partick Thistle
۱
۱
Dundee United FC
Finished
۱۸:۳۰
Airdrieonians FC
۱
۱
Queen's Park
Finished
۱۸:۳۰
Greenock Morton
۰
۲
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
U19 League
Amarante U19
۱
۰
SC Salgueiros U19
Finished
۱۸:۳۰
Famalicao U19
۱
۰
Porto U19
Finished
۱۸:۳۰
Academica de Coimbra U19
۰
۰
Belenenses U19
Finished
۱۸:۳۰
Alverca U19
۴
۲
Torreense U19
Finished
۱۸:۳۰
Varzim U19
۱
۰
Nogueirense U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Fafe U19
۵
۰
Mondinense U19
Finished
۱۸:۳۰
Moreirense U19
۲
۱
SC Vianense U19
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Lisbon U19
۲
۲
Academico Viseu U19
Finished
۱۸:۳۰
SU Sintrense U19
۱
۲
União de Leiria U19
Finished
۱۸:۳۰
SC Lusitania U19
۲
۰
Estoril U19
Finished
۱۵:۳۰
Leixoes U19
۳
۱
Valadares Gaia FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Alcanenense U19
۰
۱
SG Sacavenense U19
Finished
۱۸:۳۰
Beira Mar U19
۳
۱
Vitoria Setubal U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Estacao U19
۲
۴
Anadia FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Sport Viseu Benfica U19
۳
۲
AC Marinhense U19
Finished
۱۸:۳۰
Rio Ave U19
۲
۱
Chaves U19
Finished
۱۸:۳۰
FC Pacos de Ferreira B U19
۲
۰
AD Sanjoanense U19
Finished
۱۸:۳۰
Braga U19
۲
۱
Vitoria Guimaraes U19
Finished
۱۸:۳۰
Maritimo U19
۱
۴
Vizela U19
Finished
۱۸:۳۰
Merelinense U19
۲
۲
Vilaverdense U19
Finished
۱۸:۳۰
CSD Camara Lobos U19
۰
۳
UD Oliveirense U19
Finished
۱۸:۳۰
Feirense U19
۲
۰
Marinhas FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Gil Vicente U19
۴
۱
Lusitania Lourosa U19
Finished
۱۸:۳۰
England
National League North
Southport FC
۰
۰
Peterborough Sports
Finished
۱۸:۳۰
Tamworth FC
۳
۱
Blyth Spartans FC
Finished
۱۸:۳۰
Curzon Ashton
۱
۰
Hereford FC
Finished
۱۸:۳۰
Brackley Town FC
۰
۰
Farsley Celtic F.C.
Finished
۱۸:۳۰
Warrington Town
۲
۱
Bishop's Stortford
Finished
۱۸:۳۰
Buxton
۰
۰
Scarborough Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Chorley
۲
۱
Rushall Olympic
Finished
۱۸:۳۰
Boston United FC
۱
۲
Spennymoor Town
Finished
۱۸:۳۰
Scunthorpe United
۲
۲
Chester FC
Finished
۱۸:۳۰
Kings Lynn
۳
۱
South Shields
Finished
۱۸:۳۰
Darlington
۳
۱
Banbury United FC
Finished
۱۸:۳۰
England
National League South
Farnborough FC
۱
۳
Yeovil Town
Finished
۱۸:۳۰
Truro City FC
۲
۰
Taunton Town
Finished
۱۸:۳۰
Slough Town FC
۴
۲
Bath City
Finished
۱۸:۳۰
Dover Athletic FC
۰
۱
Maidstone Utd
Finished
۱۸:۳۰
Chelmsford City
۲
۰
Aveley
Finished
۱۸:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۰
۲
Havant & Waterloville FC
Finished
۱۸:۳۰
Tonbridge Angels FC
۲
۰
Eastbourne Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Weymouth FC
۱
۱
Torquay United
Finished
۱۸:۳۰
Welling United
۲
۲
Braintree Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women
Famalicao (W)
۱
۳
Torreense (W)
Finished
۱۸:۳۰
Vilaverdense (W)
۲
۱
SF Damaiense (W)
Finished
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC (W)
۱
۰
CA Ouriense (W)
Finished
۱۸:۳۰
Ghana
Division 2
BIS Paradise SC
۰
۰
Kansa Young Barca FC
Finished
۱۸:۳۰
Dolphins FC
۴
۱
Apanta Proud FC
Finished
۱۶:۳۰
England
Isthmian Division One South East
Lancing FC
۱
۱
Beckenham Town F.C.
Finished
۱۸:۳۰
England
Southern League Premier Division Central
Coalville Town FC
۱
۱
Long Eaton United FC
Finished
۱۸:۳۰
Barwell FC
۲
۰
Halesowen Town FC
Finished
۱۸:۳۰
AFC Sudbury
۱
۰
Hitchin Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Stratford Town
۲
۱
Berkhamsted FC
Finished
۱۸:۳۰
Redditch United FC
۰
۲
Mickleover Sports
Finished
۱۸:۳۰
Royston Town
۲
۴
St Ives Town
Finished
۱۸:۳۰
Northern Ireland
Championship 1
Dundela
۴
۰
FC Ards
Finished
۱۸:۳۰
Annagh United
۴
۳
Harland and Wolff Welders
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Central Cordoba de Rosario
۰
۰
Argentino de Rosario
inprogress
۲۳:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 2
Algeciras CF
۱
۱
Granada B
Finished
۱۸:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Racing Club d'Abidjan
۱
۱
Societe Omnisport De L'armée
Finished
۱۹:۰۰
Denguele Sports D'Odienne
۱
۱
ASI d'Abengourou
Finished
۱۹:۰۰
Club Omnisports Korhogo
۰
۳
FC San Pedro
Finished
۲۱:۱۵
Bouake FC
۰
۱
FC Mouna
Finished
۱۹:۰۰
Lys Sassandra
۱
۱
Sporting Club de Gagnoa
Finished
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
CD Mirandes B
۰
۱
Palencia CF
Finished
۱۹:۰۰
Ponferradina B
-
-
CD Colegios Diocesanos
Cancelled
۱۸:۳۰
CD Laguna
۰
۱
Cultural Leonesa B
Finished
۱۹:۰۰
CF Palencia Cristo Atletico
۲
۰
CD Villaralbo
Finished
۱۹:۳۰
Senegal
Ligue 2
Dakar Universite Club
۰
۱
AS Douanes
Finished
۲۰:۰۰
Luxembourg
Promotion D'Honneur
FC Rodange 91
۲
۱
Yellow Boys Weiler-La-tour
Finished
۲۰:۳۰
Iceland
League Cup C
RB Keflavik
۶
۱
Smari
Finished
۲۱:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Unam Pumas (W)
۳
۳
Tijuana (W)
Finished
۲۱:۳۰
Belgium
U21 Pro League
Sint-Truidense U21
۵
۰
FC Dender EH U21
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Paranaense 1
Londrina EC
۰
۰
Atletico Paranaense
inprogress
۲۲:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group B
Antigua and Barbuda U20
۰
۰
El Salvador U20
inprogress
۲۲:۳۰
Suriname U20
۷
۲
Turks and Caicos Islands U20
Finished
۱۸:۰۰
Brazil
Goiano 1
Goiatuba EC
۰
۱
Atletico Clube Goianiense
inprogress
۲۲:۳۰
Colombia
Primera B
Tigres FC
۰
۰
Real Soacha Cundinamarca
inprogress
۲۳:۳۰
Wales
Cymru South
Carmarthen Town
۲
۰
Taffs Well
Finished
۱۷:۳۰
Baglan Dragons
۱
۲
Llanelli AFC
Finished
۱۷:۳۰
Llantwit Major
۳
۱
Trefelin
Finished
۱۷:۳۰
Pontardawe Town FC
۲
۲
Abertillery Bluebirds
Finished
۱۷:۳۰
Cambrian & Clydach
۰
۰
Ammanford AFC
Finished
۱۸:۰۰
England
Isthmian League Premier
Lewes FC
۲
۲
Canvey Island FC
Finished
۱۸:۳۰
Margate FC
۱
۳
Horsham FC
Finished
۱۸:۳۰
Billericay Town FC
۲
۴
Hashtag United FC
Finished
۱۸:۳۰
Carshalton Athletic FC
۲
۰
Chatham Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Togo
Championnat National
Entente II
۱
۰
AS Binah
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
MTSV Hohenwestedt
۰
۰
TSV Bordesholm
Finished
۱۷:۳۰
SC Weiche Flensburg 08 II
-
-
Inter Turkspor Kiel
Finished
۱۶:۰۰
Dornbreite
۰
۴
SV Preussen 09 Reinfeld
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
2. Liga
Tatran Presov
۵
۰
OFK Malzenice
Finished
۱۶:۳۰
Povazska Bystrica
۰
۰
Matador Puchov
Finished
۱۶:۳۰
Tatran Liptovsky Mikulas
۰
۲
KFC Komarno
Finished
۱۷:۰۰
Morocco
Botola 2
Chabab Atlas Khenifra
۱
۰
Ittifaq Marrakech
Finished
۱۷:۳۰
Racing de Casablanca
۲
۵
Raja Beni Mellal
Finished
۱۷:۳۰
Olympique Dcheira
۲
۱
AS Sale
Finished
۱۷:۳۰
JSM Massira
۳
۲
WAF Fes
Finished
۱۷:۳۰
Costa Rica
Primera Division
LD Alajuelense
۴
۰
Santos de Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
Japan
WE League Women
Mynavi Sendai Ladies (W)
۲
۱
Cerezo Osaka Sakai (W)
Finished
۰۸:۳۵
Italy
Campionato Primavera 3
Catanzaro Calcio 2011 U19
۰
۳
Audace Cerignola U19
Finished
۱۳:۳۰
Pro Vercelli U19
۱
۱
Olbia U19
Finished
۱۶:۳۰
Latina U19
۲
۱
Gubbio U19
Finished
۱۷:۰۰
Pro Sesto U19
۲
۲
US Pergolettese U19
Finished
۱۷:۰۰
AP Turris Calcio ASD U19
۲
۱
Virtus Francavilla U19
Finished
۱۷:۳۰
Poland
IV Liga
Jaguar Gdansk
۴
۱
Sparta Sycewice
Finished
۱۳:۳۰
Zambia
Super League
Forest Rangers
۰
۱
FC MUZA
Finished
۱۴:۳۰
Prison Leopards
۰
۱
Zanaco
Finished
۱۶:۳۰
Nkwazi
۱
۰
Kabwe Warriors
Finished
۱۶:۳۰
NAPSA Stars FC
۰
۱
Red Arrows
Finished
۱۶:۳۰
Power Dynamos
۱
۰
Green Buffaloes
Finished
۱۶:۳۰
Trident FC
۱
۲
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
Green Eagles
۱
۱
Zesco United
Finished
۱۶:۳۰
Konkola Blades
۱
۰
Kansanshi Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 3
Fatsa Belediyespor
۰
۲
Erbaaspor
Finished
۱۴:۳۰
Serbia
Prva Liga
OFK Belgrade
۰
۲
FK Graficar Beograd
Finished
۱۵:۳۰
FK Smederevo
۰
۲
Jedinstvo Ub
Finished
۱۵:۳۰
Radnicki Sremska Mitrovica
۱
۰
FK Radnicki Beograd
Finished
۱۵:۳۰
OFK Vrsac
۲
۰
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۵:۳۰
FK Indjija
۳
۱
Macva Sabac
Finished
۱۵:۳۰
Mladost Novi Sad
۱
۰
Metalac GM
Finished
۱۵:۳۰
FK Kolubara
۱
۱
FK Dubocica
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
CD Sobradillo U19
۳
۰
AD Huracan U19
Finished
۱۵:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Igman Konjic
۱
۰
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۵:۳۰
Sloga Doboj
۱
۱
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۸:۳۰
FK Tuzla City
۲
۰
FK Zvijezda 09
Finished
۱۵:۳۰
Uzbekistan
Super League
FC Bunyodkor
۱
۳
PFK Qizilqum
Finished
۱۵:۳۰
Sogdiyona Jizzax
۱
۲
Neftchi Fargona
Finished
۱۷:۴۵
Spain
Division de Honor Juvenil
SD San Jose U19
۰
۰
Arucas CF U19
Finished
۱۵:۳۰
Atletico Madrileno U19
۲
۰
Alcobendas CF U19
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Ykkoscup
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۲
۴
PK-35 Helsinki
Finished
۱۵:۳۰
KäPa/PuLe
۰
۲
SalPa Salo
Finished
۱۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
GKS Belchatow
۱
۱
Bron Radom
Finished
۱۶:۳۰
Victoria Sulejowek
۰
۰
Unia Skierniewice
Finished
۲۰:۳۰
Olimpia Zambrow
۱
۱
Pelikan Lowicz
Finished
۱۵:۳۰
GKS Wikielec
۴
۱
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
Finished
۱۶:۳۰
LKS Lomza
۲
۱
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۶:۳۰
KS Warta Sieradz
۱
۱
MKS Pilica Bialobrzegi
Finished
۱۶:۳۰
Legionovia Legionowo
۱
۲
Mlawianka Mlawa
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
San Marzano Calcio
۱
۱
ASD Gladiator 1924
Finished
۱۷:۰۰
Austria
Regionalliga Middle
Ried II
۲
۱
SC Gleisdorf
Finished
۱۷:۳۰
St. Anna
۳
۱
Union Vocklamarkt
Finished
۱۹:۳۰
Union Gurten
۱
۰
ASK Klagenfurt
Finished
۱۸:۰۰
Slovenia
2.SNL
NK Brinje Grosuplje
۴
۱
Tabor Sezana
Finished
۱۷:۳۰
NK Rudar Velenje
۳
۱
NK Fuzinar Ravne
Finished
۱۹:۳۰
Jadran Dekani
۰
۰
ND Ilirija
Finished
۱۷:۳۰
NK Bilje
۱
۳
Primorje Ajdovscina
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
FSV Frankfurt
۱
۱
FC Astoria Walldorf
Finished
۱۶:۳۰
Bahlinger SC 1929
۰
۰
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
VfR Aalen
۰
۰
1. FSV Mainz 05 II
Finished
۱۶:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II
۴
۰
TUS Koblenz
Finished
۱۶:۳۰
SV Stuttgarter Kickers
۴
۰
TSV Steinbach
Finished
۱۶:۳۰
TSV Schott Mainz
۱
۲
FC Homburg 08
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Frankfurt II
۲
۲
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۶:۳۰
South Africa
1st Division
Pretoria Callies
۱
۰
Marumo Gallants FC
Finished
۱۷:۰۰
Casric Stars FC
۰
۲
Black Leopards
Finished
۱۷:۰۰
Venda Football Academy FC
۱
۲
Orbit College
Finished
۱۷:۰۰
JDR Stars
۲
۳
Upington City
Finished
۱۷:۰۰
Bulgaria
B PFG
FC Dunav Ruse
۲
۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
Finished
۱۷:۰۰
PFC Litex Lovech
۲
۱
Marek Dupnica
Finished
۱۷:۰۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
۳
۲
FK Bdin Vidin
Finished
۱۷:۰۰
PFC Montana 1921
۱
۰
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۷:۰۰
PFC Spartak Varna
۱
۰
Belasitsa Petrich
Finished
۱۷:۰۰
Dobrudzha Dobrich
۲
۱
Sportist Svoge
Finished
۱۷:۰۰
Austria
2. Liga
FC Liefering
۳
۱
SKN St. Polten
Finished
۱۷:۰۰
FC Dornbirn
۰
۲
SV Lafnitz
Finished
۱۷:۰۰
SV Kapfenberg
۱
۳
SC Bregenz
Finished
۱۷:۰۰
Montenegro
2. CFL
Fk Iskra Danilovgrad
۱
۰
FK Kom
Finished
۱۷:۰۰
FK Lovcen
۰
۳
FK Bokelj Kotor
Finished
۱۷:۰۰
Igalo
۱
۱
FK Podgorica
Finished
۱۷:۰۰
FK Grbalj Radanovici
۰
۲
Berane
Finished
۱۷:۰۰
FK Internacional Podgorica
۰
۱
FK Otrant-Olympic
Finished
۱۷:۰۰
Ethiopia
Premier League
Wolkite City
۰
۲
Kedus Giorgis
Finished
۱۶:۳۰
Wolaita Dicha FC
۱
۲
Shashemene Kenema City
Finished
۱۹:۳۰
Slovenia
U19 League
NK Bravo U19
۱
۰
NK Krka U19
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
SV Wacker Burghausen
۲
۰
TSV Buchbach
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۲
۲
FC 1907 Memmingen
Finished
۱۶:۳۰
DJK Vilzing
۱
۱
FC Augsburg II
Finished
۱۶:۳۰
SV Schalding-Heining
۱
۱
Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۱
۳
Greuther Furth II
Finished
۱۶:۳۰
FC Wurzburger Kickers
۴
۰
Spvgg Ansbach
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
2. Division
PO Xylotympou 2006
۱
۴
Ermis Aradippou
Finished
۱۶:۳۰
PAEEK
۱
۱
MEAP Nisou
Finished
۱۶:۳۰
Peyia 2014
۱
۲
Olympiakos Nicosia FC
Finished
۱۶:۳۰
Akritas Chlorakas
۱
۰
Digenis Morphou
Finished
۱۶:۳۰
ASIL FC Lysi
۱
۲
Enosis Neon Paralimni FC
Finished
۱۶:۳۰
Enad Polis Chrysochous
۲
۱
Achyronas Onisillos
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
Ebro
۱
۱
Ejea
Finished
۱۸:۳۰
CD Caspe
۲
۱
CD Binefar
Finished
۱۹:۰۰
Mauritania
Division 1
AS Garde Nationale
۰
۱
AS Pompier
inprogress
۲۳:۲۰
Chemal FC
۱
۰
ASC Entou
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Campeonato Paraibano
Serra Branca EC
۰
۰
Botafogo PB
inprogress
۲۳:۰۰
Belgium
Second Amateur Division VFV A
Zulte-Waregem II
۴
۱
Sparta Petegem
Finished
۲۱:۰۰
KSV Oudenaarde
۲
۰
KVK Ninove
inprogress
۲۲:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 2
Durango U19
۲
۴
Athletic Club Bilbao U19
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Flora Tallinn II
۲
۰
Paide Linnameeskond II
Finished
۲۰:۳۰
Harju Jalgpallikool
۲
۲
Viimsi JK
Finished
۱۸:۳۰
FC Elva
۱
۰
Tartu JK Welco
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
OJC Rosmalen
۱
۴
SteDoCo
Finished
۲۰:۳۰
Groene Ster
۰
۱
Kloetinge
Finished
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
Cd Tarancon
۰
۲
CD Torrijos
Finished
۱۹:۳۰
CD Villacanas
۲
۰
CD Huracan de Balazote
Finished
۱۹:۰۰
Azuqueca
۲
۲
Socuellamos
inprogress
۲۰:۰۰
Villarrubia CF
۰
۱
Calvo Sotelo Puertollano
Finished
۲۰:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
CF Rayo Majadahonda U19
۱
۰
Rayo Vallecano U19
Finished
۱۹:۰۰
Ghana
Premier League
Great Olympics
۲
۰
Heart of Lions
Finished
۱۸:۳۰
England
Northern Premier League
Hyde United FC
۳
۲
Atherton Collieries
Finished
۱۸:۳۰
Lancaster City
۱
۰
Basford Utd
Finished
۱۸:۳۰
Bradford Park Avenue
۱
۰
Stafford Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Gainsborough Trinity
۲
۰
Whitby Town
Finished
۱۸:۳۰
Macclesfield FC
۲
۱
Marine
Finished
۱۸:۳۰
FC United of Manchester
۱
۳
Workington AFC
Finished
۱۸:۳۰
England
Southern League Premier Division South
Hendon FC
۰
۱
Chesham United FC
Finished
۱۸:۳۰
Walton & Hersham
۱
۲
Hanwell Town
Finished
۱۸:۳۰
Didcot Town FC
۰
۱
AFC Totton
Finished
۱۸:۳۰
Gosport Borough FC
۱
۲
Beaconsfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Bracknell Town F.C.
۱
۱
Harrow Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Swindon Supermarine
۲
۲
Tiverton Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Ireland
Munster Senior League
College Corinthians FC
۱
۰
Avondale United
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Highland League
Nairn County
۱
۱
Clachnacuddin
Finished
۱۸:۳۰
Wick Academy
۰
۱
Formartine United FC
Finished
۱۸:۳۰
Huntly
۳
۰
Forres Mechanics FC
Finished
۱۸:۳۰
Brora Rangers
۱
۲
Fraserburgh
Finished
۱۸:۳۰
Kenya
League Women
Ulinzi Starlets (W)
۱
۰
KSL FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ulinzi Starlets (W)
-
-
Kibera (W)
Finished
۱۱:۳۰
Iceland
League Cup Women
Fylkir Reykjavik (W)
۰
۴
Breidablik Kopavogur (W)
Finished
۱۷:۳۰
IA Akranes (W)
۳
۳
Grindavik (W)
Finished
۱۵:۳۰
Tindastoll/Hvot (W)
۰
۳
Valur Reykjavik (W)
Finished
۱۸:۳۰
UMF Selfoss (W)
۰
۳
Keflavik (W)
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
League Cup
Fram Reykjavik
۲
۲
IBV Vestmannaeyjar
Finished
۱۷:۳۰
Panama
First Division Women
Ciex Sports Academy (W)
۰
۱
Santa Fe FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
TVD Velbert
۱
۲
KFC Uerdingen 05
Finished
۱۸:۰۰
Angola
Girabola
G.D. Interclube
۰
۱
Kabuscorp SC do Palanca
Finished
۱۸:۰۰
Wales
Cymru North
Airbus UK
-
-
Denbigh Town
Finished
۱۸:۰۰
Chirk AAA
۱
۴
Mold Alexandra
Finished
۱۷:۳۰
Caersws
۱
۲
Flint Town United
Finished
۱۷:۳۰
Bangor 1876
۰
۰
Ruthin Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Porthmadog
۰
۱
Gresford Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Guilsfield FC
۲
۳
Llandudno FC
Finished
۱۸:۰۰
Italy
Serie D, Girone E
Aquila 1902 Montevarchi
۱
۱
ASD Sporting Trestina
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
U23 League
Club America U23
۷
۳
Atlas U23
Finished
۱۸:۳۰
Cruz Azul U23
۱
۲
Chivas Guadalajara U23
Finished
۱۸:۳۰
Toluca U23
۱
۱
Tigres UANL U23
Finished
۱۸:۳۰
Pachuca U23
۲
۱
Juarez FC U23
Finished
۱۹:۰۰
Croatia
2. NL
NK Trnje
۰
۱
Karlovac
Finished
۱۷:۳۰
NK Grobnican
۱
۰
NK KRK
Finished
۱۷:۳۰
NK Bjelovar
۲
۰
NK Mladost Zdralovi
Finished
۱۷:۳۰
Belisce
۰
۴
NK Marsonia 1909
Finished
۱۷:۳۰
NK Hrvace
۲
۰
NK Jadran LP
Finished
۱۷:۳۰
Cameroon
Elite One
Yong Sp. Academy
۳
۲
Fovu de Baham
Finished
۱۷:۳۰
Cotonsport de Garoua
۲
۰
APEJES FC
Finished
۱۷:۳۰
Fauve Azur Elite
۱
۰
Avion Academy
Finished
۱۷:۳۰
Stade Renard
۰
۰
Union de Loum
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 3
Uzwil
۳
۱
FC Kreuzlingen
Finished
۱۷:۳۰
FC Wettswil-Bonstetten
۲
۲
YF Juventus Zurich
Finished
۱۸:۳۰
Belarus
Super Cup
Torpedo Zhodino
۱
۰
Dinamo Minsk
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 2
FC Courtetelle
۱
۳
FC Black Stars
Finished
۱۷:۳۰
Schotz
۱
۱
FC Solothurn
Finished
۱۸:۳۰
FC Wohlen
۱
۰
FC Emmenbruecke
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Regionalliga East
SR Donaufeld
۲
۲
SK Rapid Wien II
Finished
۱۷:۰۰
SCU Ardagger
۰
۰
Wiener Viktoria
Finished
۱۹:۳۰
Italy
U19 Campionato Nazionale
United Riccione U19
۰
۴
Piacenza U19
Finished
۱۸:۰۰
Germany
2. Bundesliga Women
Carl Zeiss Jena (W)
۳
۱
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۸:۰۰
Djibouty
Division 1
FC Dikhil
۱
۲
AS Arta Solar 7
Finished
۱۸:۰۰
Oman
Professional League
Al Nahda
۰
۱
Al Seeb
Finished
۱۸:۱۵
Germany
Oberliga Westfalen
Sportfreunde Lotte
۰
۱
Turkspor Dortmund 2000
Finished
۱۹:۳۰
England
Isthmian Division One North
Stowmarket Town
-
-
Witham Town
Cancelled
۱۸:۳۰
Germany
Verbandsliga
SV Malberg
۳
۰
FSV Salmrohr 1921
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
CD Estepona
۳
۱
CD San Roque de Lepe
Finished
۱۹:۰۰
Manchego Ciudad Real CF
۱
۱
Sevilla Atletico
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
League Cup, Group 4
Dalvik/Reynir
۰
۵
Vikingur Reykjavik
Finished
۱۹:۳۰
Albania
Kategoria Superiore
KS Vllaznia Shkoder
۳
۱
KF Tirana
Finished
۱۹:۳۰
KS Teuta Durres
۳
۰
KF Erzeni
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
CA Pulpileno
۱
۰
EG El Palmar CF
Finished
۱۹:۳۰
France
National 2, Group D
Feignies Aulnoye
۰
۲
UF Maconnais
Finished
۲۰:۳۰
Finland
U20 League
Atlantis U20
۹
۰
PK-35 Vantaa U20
Finished
۲۰:۴۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
UD Gijon Industrial
۰
۰
Condal CF
Abandoned
۲۱:۰۰
Brazil
Rio Cup U20
Madureira RJ U20
۰
۲
Volta Redonda U20
Finished
۲۱:۳۰
Audax Rio RJ U20
۰
۱
Botafogo RJ U20
Finished
۲۱:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group B
Stade Gabesien
۲
۱
SC Moknine
Finished
۱۷:۰۰
CS Chebba
۱
۰
EM Mahdia
Finished
۱۷:۰۰
ES Jerba Midoun
۲
۱
AS Gabes
Finished
۱۷:۰۰
Tunisia
Ligue 2, Group A
CS de Msaken
۰
۱
JS Omrane
Finished
۱۷:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Charlestown Azzurri (W)
۴
۱
Adamstown Rosebud (W)
Finished
۰۸:۳۰
Slovakia
3. Liga West
FK Slovan Duslo Sala
۲
۱
OK Castkovce
Finished
۱۷:۰۰
Lokomotiva Zvolen
۱
۰
SKF Sered
Finished
۱۷:۰۰
TJ Jednota Banova
۲
۰
TJ Druzstevnik Velke Ludince
Finished
۱۷:۰۰
FK Slovan Galanta
۱
۰
OFK Banik Lehota pod Vtacnikom
Finished
۱۷:۰۰
FC Malacky
۳
۲
FK Dubnica
Finished
۱۷:۰۰
MSK Fomat Martin
۱
۰
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
Panaderia Pulido
۳
۱
CF San Bartolome
Finished
۱۵:۳۰
CD Santa Ursula
۲
۰
UD Teror Balompie
Finished
۲۰:۰۰
CD Buzanada
۲
۰
UD Tamaraceite
Finished
۲۰:۳۰
Mongolia
Premier League
Brera Ilch
۱
۶
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۱:۴۵
Russia
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk
۱
۰
Torpedo Moskva
Finished
۱۲:۰۰
FK Sokol Saratov
۱
۰
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۱۴:۰۰
FK Leningradets
۰
۰
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۵:۳۰
PFC Kuban
۰
۲
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۵:۳۰
Myanmar
MNL League Cup
Port FC Yangon
۰
۱
Dagon Star United
Finished
۱۲:۳۰
Hantharwady United
۷
۱
Silver Stars FC
Finished
۱۲:۳۰
Thitsar Arman FC
۱
۱
Myawady
Finished
۱۲:۳۰
Ispe FC
۰
۰
Rakhapura United
Finished
۱۳:۰۰
Indonesia
Liga 3
Gurita Kaur FC
۱
۶
Tri Brata Rafflesia FC
Finished
۱۲:۳۰
Slovenia
League Women
ZNK Krim (W)
۰
۲
Olimpija Ljubljana (W)
Finished
۱۳:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Club Guarani Asuncion Reserves
۲
۱
Cerro Porteno Reserve
Finished
۱۴:۰۰
Republic of Kosovo
First League
KF Vjosa
۴
۲
KFF Ulpiana 1926
Finished
۱۵:۳۰
Moldova
Cup
CSF Balti
۲
۱
Dacia Buiucani
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
Tennis Borussia Berlin
۵
۱
SC Staaken
Finished
۱۵:۳۰
RSV Eintracht 1949
۳
۴
Hertha Zehlendorf
Finished
۱۶:۳۰
Rostocker FC
۴
۵
TUS Makkabi
Finished
۱۶:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Fushe Kosova
۱
۰
FC Drita Gjilan
Finished
۱۵:۳۰
KF Dukagjini
۱
۲
KF Ballkani
Finished
۱۵:۳۰
KF Feronikeli
۰
۱
KF Llapi Podujeve
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Bremen
OSC Bremerhaven
۳
۰
TuS Komet Arsten
Finished
۱۵:۳۰
Ts Woltmershausen
۰
۱۱
SV Werder Bremen II
Finished
۱۶:۳۰
Brinkumer SV
۱
۳
Blumenthaler SV
Finished
۱۶:۳۰
BTS Neustadt
۱
۴
SV Hemelingen
Finished
۱۶:۳۰
Aumund-Vegesack
-
-
SC Vahr Blockdiek
Finished
۱۷:۰۰
Slovakia
3. Liga East
MFK Stara Lubovna
۳
۱
SK Odeva Lipany
Finished
۱۷:۰۰
SK Novohrad Lucenec
۲
۲
MFK Snina
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
Atletico Melilla CF
۰
۳
CD Huetor Vega
Finished
۱۵:۳۰
FC Malaga City
۰
۱
Motril CF
Finished
۱۹:۳۰
Norway
U19 Elite League
Stabaek U19
۴
۰
Tromso U19
Finished
۱۵:۳۰
Rosenborg BK U19
۲
۲
Molde U19
Finished
۱۶:۳۰
North Macedonia
Second League
Besa Doberdoll
۲
۰
Novaci
Finished
۱۶:۳۰
Ohrid
۱
۰
Pobeda Prilep Junior
Finished
۱۶:۳۰
FK Pelister
۲
۰
FK Sasa
Finished
۱۶:۳۰
FK Vardar Negotino
۲
۰
FK Karaorman
Finished
۱۶:۳۰
FK Teteks
۱
۲
Belasica Strumica
Finished
۱۶:۳۰
FK Skopje
۰
۰
FK Kozuf Gevgelija
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
VfB Marburg
۱
۱
SC Viktoria Griesheim
Finished
۱۶:۳۰
Hanauer SC 1960
۴
۰
SC Waldgirmes
Finished
۱۶:۳۰
Türk Gucu Friedberg
۲
۱
FC Hanau 93
Finished
۱۷:۰۰
KSV 1964 Baunatal
۶
۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۷:۰۰
FC 1906 Erlensee
۲
۱
RW Walldorf
Finished
۱۷:۳۰
Hunfelder SV
۱
۰
Giessen Teutonia
Finished
۱۷:۳۰
FSV Fernwald
۱
۰
Bayern Alzenau
Finished
۱۷:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
Rudar Prijedor
۳
۰
FK Ljubic Prnjavor
Finished
۱۶:۳۰
FK Drina Zvornik
۲
۰
Famos Vojkovici
Finished
۱۶:۳۰
Kozara
۴
۱
Sutjeska Foca
Finished
۱۶:۳۰
FK Borac Kozarska Dubica
۲
۰
Omarska
Finished
۱۶:۳۰
FK Slavija Sarajevo
۱
۲
Radnik Bijeljina
Finished
۱۶:۳۰
FK Leotar Trebinj
۱
۰
FK BSK Banja Luka
Finished
۱۶:۳۰
FK Romanija Pale
۲
۱
Velez Nevesinje
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
SG Union Sandersdorf
۰
۱
VFC Plauen
Finished
۱۶:۳۰
Bischofswerdaer FV
۵
۰
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۶:۳۰
SV 09 Arnstadt
۰
۲
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۱۶:۳۰
VfB Auerbach
۲
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۶:۳۰
SC Freital
۲
۰
FC Grimma
Finished
۱۶:۳۰
FSV Motor Marienberg
۴
۰
FSV Budissa Bautzen
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
SpVgg Bayern Hof
۱
۱
FC Coburg
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Hankofen-Hailing
۳
۱
VfB Eichstatt
Finished
۱۶:۳۰
Würzburger FV
۰
۱
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۷:۳۰
SV Fortuna Regensburg
۰
۵
TSV Abtswind
Finished
۱۸:۳۰
SSV Jahn Regensburg II
۱
۲
DJK Gebenbach
Finished
۱۸:۳۰
Hungary
NB III
Gyirmot SE II
۲
۱
III Keruleti Tue Upe
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
FSV Schoningen
۲
۲
VFL Oldenburg
Finished
۱۶:۳۰
Schwarz-Weis Rehden
۰
۱
Kickers Emden
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen II
۱
۰
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۱۶:۳۰
Ramlingen-Ehlershausen
۱
۶
TUS Bersenbruck
Finished
۱۷:۳۰
SV Atlas Delmenhorst
۲
۰
Heeslinger SC
Finished
۱۷:۳۰
Saudi Arabia
Division 2
Al Ansar Medina
۰
۳
Al Jubail Club
Finished
۱۶:۴۵
Brazil
Piauiense
River AC
۱
۰
AA Corisabba
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید